RİVA GOLD

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman of Board /Yönetim Kurulu Başkanı :

Ahmet Şahin

Marketing Manager / Pazarlama Müdürü :

Cihan Can Şahin

Sales Manager / Satış Müdürü:

Kadir Şahin
Export Manager  / İhracat Müdürü:

Onur Şahin
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1996
Employee / İşçi Sayısı :

100
Exported Countries / İhraç Edilen Ülkeler :

UAE, Iran, Iraq, Israel, Morocco,
Switzerland, Italy, Spain, Germany,
Usa, Canada, Portugal, Belgium,
Denmark, Hong Kong

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Manufacturer, Exporter,
Wholesaler

Kategori / Category

Earring, Bracelet, Hollow chain
Necklace, Set, Pendant, Triple Set

Carat / Ayar Grupları

Gold (8, 9, 10, 14, 18, 21, 22)

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Riva Gold’un temelleri 1996 yılında bir aile şirketi olarak atıldı. O tarihten beri Riva seleflerin yeni nesle bırakmış oldukları karakteristik bir miras olan yıllara dayalı deneyim sayesinde başarı basamaklarını tırmanmaya devam etti. Riva’nın yükselmesini sağlayan markayı daya geniş bir müşteri tabanına hedefiyle 1999 yılında yalnızca kalitenin pazarlayıcısı değil, aynı zamanda üretici olma kararıydı.


Ön plana kaliteyi ve tasarımı ve ardından müşteri memnuniyetini ve kârı en sona koyarak ve güçlü bir iş ahlakı dahil olmak üzere geleneksel aile değerleri ile “yeniyi ve şimdi üretme” üzerine vurgu yapan ortak bir vizyon anlayışı ile Riva ürün çizgisini en iyiyi sunmak için belirlemiştir! Riva 8K, 9K, 10K, 18K, 21K, 22K ve de 14K ürün seçenekleri ile künyeler ve kolyelerden küpelere ve yüzüklere uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

Marka bilgiye ve çalışanlarına araştırma ve geliştirme için çevre sunarak yeni koleksiyonları arz etmeye devam etmektedir. En iyiyi sunmak yüksek teknolojinin baskı, döküm ve özellikle içi boş ürünler gibi standart üretim tekniklerinde standartlaştırılması ile mümkün oldu. Bu esnada Riva standartlar pırıltısını genişletmek için yepyeni bir alan gerekli kıldığında merkezini VizyonPark’a taşıdı. %20 Türkiye pazarı ve %80 ihracat üretim dilimleri ile sürekli büyümeyi planlarken Riva bir fiyat etiketinden veya bir paketten ziyade bir “altın” deneyimi pazarlama yaklaşımına sahip olup bunu uygulamaktadır.

 

Yaklaşımından dolayı yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın dört bir tarafından müşteriler Riva’nın adını kalite, dürüstlük ve yenilikçilik ile özdeşleştirmektedir. Bu altın deneyimi uluslar arası bir şirketten beklenen çeşitlilik ve hizmet ile birlikte komşumuzda bulunan bir dükkandan beklenen uygun fiyat ve kendini özel hissetmeye dayanmaktadır.

The foundations of Riva Gold were laid in 1996 as a family company. Since then, Riva has climbed the steps of success thanks to an age-old experience of ancestors, which was left to the young generation as a characteristic inheritance. What leads Riva to rise has been the decision made in 1999 upon being not only marketer but also manufacturer of quality with the objective of introducing the brand to a broader customer base.

 

With a common sense of vision which emphasizes “to produce new and now” by putting quality and design first, satisfaction next and profit last and traditional family values including a strong work ethic, Riva has established its product line to deliver the best! Riva has a broad collection portfolio ranging from bracelets and necklaces to earrings and rings with the production options of 8K, 9K, 10K, 18K, 21K, 22K as well as 14K. The brand is going on releasing new collections, based on the know-how and providing its craftsmen with an environment for Research and Development. To deliver the best is made possible by standardizing the high-technology in basic manufacturing techniques like press, casting and especially hollow. In the meantime, Riva moved its production headquarter to VizyonPark when the standards call for a brand new area to expand their shine.

Planning to maintain steady growth with the production slices of 20% for Turkey and 80% for exportation, Riva owns and operates the approach of marketing a ‘gold’ experience more than a price tag or a package. Since its approach, customers not only from Turkey market but also from all around the world have come to recognize Riva’s name synonymous with quality, honesty and innovation. This gold experience refers to the superior experience including affordability and feeling special expected from the neighborhood store along with the variety and service expected from an international company.

İLETİŞİM / CONTACT

Yenibosna Merkez Mah.
Kuyumcular Sok.
Vizyonpark Sitesi. No:4 C2 blok
Kat:10 D:1009
Bahçelievler-Istanbul/TURKEY
Tel:

+90 (212) 643 78 00
Fax:

+90 (212) 643 77 94
Web:

www.rivagold.com
E-Mail:

info@rivagold.com

Merkez / Head Office

VİDEOLAR / VIDEOS

ÜRÜNLER / PRODUCTS