top of page

ÇİLEK PIRLANTA VİTRİNLERDETürkiye’nin dört bir yanındaki ofisleri vasıtasıyla yüzlerce kuyumcu satış noktasına hizmet veren Çilek Konsept, gelen talep üzerinde pırlantalı mücevher kategorisinde de faaliyet göstermeye başladı. Çilek Pırlanta Müdürü Ramazan Ahmet Karahisarlı ‘’Çilek Pırlanta’’ markası altında gerçekleştirilen yeni yapılanma ile ilgili bilgi verdi.


Kuyumculuk ve mücevherat sektörünün en geniş dağıtım kanalına sahip olan üretici firmalarından biri olan Çilek Konsept pırlantalı mücevher kategorisinde de faaliyet göstermeye başladı. Türkiye’nin dört bir yanındaki Çilek Konsept mağazaları artık ‘’Çilek Pırlanta’’ markasının sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.


Son yıllarda ortaya koyduğu performans ile sektörün en hızlı büyüyen firmalarndan biri olan Çilek Konsept’in ‘’Çilek Pırlanta’’ markası ile pırlantalı mücevher kategorisinde de fark yaratacak çalışmalar ortaya koyacağını belirten Ramazan Ahmet Karahisarlı şu noktaların altını çizdi.


‘’Türkiye’nin dört bir yanındaki yüzlerce satış noktasına hizmet veriyoruz. Çilek Konsept satış noktaları ile aramızdaki ilişkiyi müşteri-satıcı ilişkisinden ziyade ‘’iş ortaklığı’’ olarak gören bir anlayışa sahibiz. İş ortaklarımızın taleplerini inceliyor, değerlendiriyor ve bunların karşılanması için çözümler üretiyoruz. Özellikle son dönemlerde pırlantalı mücevher kategorisine yönelik de taleplerin yoğunlaşması üzerine bu kategoride de faaliyet gösterme kararı alıncı. Satış noktalarımızın ve pazarın beklentileri doğrultusunda en doğru ürün gruplarını en doğru fiyatla sunabiliyoruz. Pırlantalı mücevher üretiminde de söz sahibi firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.


Bu alanda çok ciddi bir hazırlık aşaması geçirdik. Taş satın almadan, üretime, sunum ekipmanlarından sertifikasyona, reklam ve tanıtımdan satış sonrası desteğe kadar her alanda son derece iyi hazırlandık. Artık Çilek Konsept satış noktaları tıpkı altın kategorisinde olduğu gibi, pırlantalı mücevher kategorisinde ayrıcalıklı hizmet alabilecekler.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page