top of page

Ünlü Aktris Ana de Armas, Louis Vuitton ile Yeniden Buluşuyor

Ünlü aktris Ana de Armas, Louis Vuitton ile ikinci kez kameraların önünde buluşuyor. Daha önce lüks moda evinin "Deep Water High Jewelry" kampanyasında yer alan Ana de Armas, şimdi de "Idylle Blossom" koleksiyonunun yüzü olarak karşımıza çıkıyor.

Louis Vuitton'un Elçisi Ana de Armas, 'Idylle Blossom' Mücevher Koleksiyonunu dikkat çekici bir reklam kampanyasıyla tanıtıyor.

Idylle Blossom Fine Jewelry Koleksiyonu, üç farklı altın tonunun keyifli etkileşimini zarif bir şekilde vurguluyor. Francesca Amfitheatrof tarafından tasarlanan koleksiyon, sembolik Louis Vuitton Monogram Çiçeği'nin yeni bir yorumunu sunarak neşeli semboller etrafında dönen parçalar içeriyor.


Sınırsız yaratıcılığa sahip Louis Vuitton Idylle Blossom mücevherlerinin her biri, büyüleyici elmaslarla süslenmiş pembe, sarı ve beyaz altından çeşitli zarif tasarımlar sergiliyor. Bu narin kreasyonlar, mücevher evinin imza motiflerini hayata geçirerek, ister tek tek ister üst üste takılsın, farklı kimliğini ve mirasını somutlaştırıyor.Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN