ALTINBAŞ AKADEMİ’DE EĞİTİMLER BAŞLIYOR

March 1, 2016

 Altınbaş Akademi’nin Kemerburgaz Üniversite işbirliği ile düzenlediği eğitimlerde, Lüks Satış, Müşteri İletişimi, Değerli Taş ve Mücevherat ile Marka Bilinci konuları ele alınıyor.

 

Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş’ın, çalışanlarının profesyonel gelişimine katkı sağlamak amacı ile kurduğu Altınbaş Akademi’nin Kemerburgaz Üniversite işbirliği ile düzenlediği Müşteri İletişimi  eğitimi 17 – 18 Şubat tarihlerinde gerçekleşti.

 

Altınbaş İnsan Kaynakları Eğitim Koordinatörü Eser Kurt tarafından verilen eğitimlere Çanakkale, Edirne, Gebze, Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul’dan 30 Altınbaş perakende çalışanı katılım sağladı. Müşteri İletişim Profilleri Analizi konusunda “7 saniyede bir müşterinin iletişim profili nasıl çözülür?”, “Minimum zamanda maksimum müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır?’’ ve  “Minimum zamanda maksimum müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır?” sorularına uygulamalı olarak yanıt aradı. İki gün süren eğitimlerin sonunda Altınbaş perakende çalışanlarına Kemerburgaz Üniversitesi’nin onayladığı sertifikaları takdim edildi.

Yıl içerisinde 4 defa Altınbaş Perakende Çalışanlarının katılım göstereceği eğitimlerin Kemerburgaz Üniversitesi’nde gerçekleştirileceğini belirten Eser Kurt, bölgesel eğitimlerle de Akademi faaliyetlerinin devam edeceğini belirtti. 

 

Altınbaş markasının, Türkiye’nin dünya mücevherat merkezlerinin başında yer almasında önemli rol oynadığını belirten Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “Altınbaş bir okuldur. Altınbaş Akademi ile tüm çalışanlarımızın öğrenim süreçlerini hayatın içine yaymak, bilgi birikimleri ile sektörümüzün öncüleri arasında yer almalarına destek olmak istiyoruz” dedi.

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle