top of page

HONG KONG'DA TÜRK RÜZGARI ESTİ


Türk Kuyumculuk ve Mücevherat Sektöründen çok sayıda ihracatçı firma Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından gerçekleştirilen milli fuar katılımı organizasyonu çerçevesinde Hong Kong Jewellery Show'da yer aldı. Mücevher İhracatçıları Birliği Başkan Vekili Mustafa Atayık Hong Kong’da gözlenen hareketlenmenin İstanbul Jewellery Show’a da yansımasını beklediklerini belirtti.

Mücevher İhracatçıları Birliği başarılı bir milli katılım organizasyonuna daha imza attı. Türk kuyumculuk ve mücevherat sektörünün öncü ihracatçıları Turkish Pavillion’da dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerini ağırladı. 3-7 Mart 2016 tarihleri arasında Hong Kong Exhibition Centre’da düzenlenen fuarda 750 metrekareden büyük bir alanda yer alan Turkish Pavillion’da firmalarımız milli katılım çerçevesinde yer aldı. Firmalarımızın yeni koleksiyonlarını sergilediği ve dünyanın dört bir yanından alıcılarla buluştuğu fuar sektör firmalarımız açısından hareketli geçti. Milli katılım organizasyonu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Mücevher İhracatçıları Birliği Başkan Vekili Mustafa Atayık şunları söyledi;

"Mücevher İhracatçıları Birliği olarak, ihracatçılarımızın dünyaya ulaşmalarında etkili olan her organizasyonu destekliyoruz. Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Hong Kong Jewellery Show özel önem verdiğimiz organizasyonlardan biri. Firmalarımız açısından başarılı bir fuar geçtiğini söyleyebilirim. Hong Kong global endüstri fuar takviminin en önemli fuarlarından birine ev sahipliği yapıyor. Bu fuarda gözlenen hareketlilik ya da durgunluk diğer fuarları da etkiliyor. Bu fuarda bir hareketlenme gözlediğimizi söyleyebilirim. Umarım bu hareketlilik İstanbul Jewellery Show’a da olumlu yansır."

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page