KUYUMCUKENT ,“EHG” KALİTESİNE 10 YILDIR ŞAHİTLİK YAPIYOR

August 1, 2016

Eren Has Grup; sektörün kalbinin attığı Kuyumcukent’te 10’uncu yılına adım atıyor.  Her türlü gram ve granül olarak has madene sahip olan marka, müşterilerinin her ağırlıkta talebine, geniş stoklarıyla anında cevap vermesi ile ön plana çıkıyor. EHG’nin Kuyumcukent’teki şubesi Eren Değerli Madenler; 10 yıl içinde en zorlu piyasa koşullarında bile başarılı sınavlar vererek, geniş bir müşteri kitlesi edindi.

 

Uzun yıllar kuyumculuk sektöründe çalışmış olan Mehmet Eren tarafından 2001 yılında kurulan Eren Has Grup; artan talebe sistemli ve yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla cevap vermeye özen gösteriyor. 2007 yılında, Çemberlitaş’taki merkez ofisinin haricinde Kuyumcukent bünyesinde Eren Değerli Madenler firması ismiyle ikinci şubesini açan Mehmet Eren; geçtiğimiz aylarda EHG Dubai ofisini de açarak çalışmalarına uluslararası boyut kazandırmıştı.

 

Değerli maden ticaretinde;  güven, talebe hızlı olumlu yanıt verme ve sözünün eri olmanın çok önemli kriterler olduğunu vurgulayan EHG Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eren; “Kuyumcukent’te 10 yıl önce şube açtığımızda nerdeyse yarı yarıya boşluk vardı. Kuyumcukent’e müşterilerimizin hızlı geçiş yapması orada yerleşik düzene geçmemizi hızlandırdı. Son 5 yıldır Kuyumcukent tam kapasiteye ulaştı. Burada değerli maden ticaretinde sert bir rekabet var. Her ölçekteki atölyeye, küçük büyük ayırt etmeden yüksek kaliteli hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

 

Mehmet Eren; sözlerini şöyle sürdürdü: “E.H.G Döviz ve Kıymetli Madenler; üreticinin ve yatırımcının ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmeye devam ediyor. Bu yıl kuyum üretiminde ciddi bir düşüş yaşandı. Bizler has alımlarının azalmasıyla bu düşüşü çok daha net görüyoruz. Türkiye genelindeki E.H.G müşterilerine çalışma arkadaşlarımız birebir hizmet sunuyorlar. Her müşterimizin, şirketimiz içinde kendi danışmanı bulunuyor. Yılın son aylarında, ertelenen düğünlerin de artmasıyla kuyum alışverişinde bir ivme ortaya çıkacaktır.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle