DÜNYANIN GÖZÜ HONG KONG’TA

August 1, 2016

Uluslararası Fuar takviminin en önemli organizasyonlarından ‘Hong Kong Jewellery and Gem Fair’ bu yıl 34. kez dünya mücevher sektörünü bir araya getirmeye hazırlanıyor. Türkiye’den de çok sayıda firmanın katılım göstereceği fuar 15-19 Eylül tarihlerinde Hong Kong Convention & Exhibition Centre’da gerçekleştirilecek.

 

Türkiye’den çok sayıda katılımcı firmanın her yıl düzenli olarak katıldığı Hong Kong Fuar’ında geçtiğimiz yıl 42 olan Türk katılımcı firma sayısı bu yıl 45’e yükseldi.

 

15-19 Eylül tarihlerinde Hong Kong Convention & Exhibition Center'da Hall 3G'da toplam 519 m2 alan ayrılan Türkiye Pavyonunda 45 firmamız ürünlerini sergileyecekler.

 

Uluslarası fuarların son derece önemli olduğunu belirten Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Ayhan Güner fuar hazırlıkları ile ilgili şunları söyledi:

 

“Eylül Hong Kong Fuarı'nda Türk mücevher sektörünün etkin şekilde tanıtımını sağlamak adına JEWELLERY = TURKEY konsepti çerçevesinde çalışılmış olup fuarın resmi kitapçığı “Visitor Guide” içerisine ve fuarın çeşitli yerlerine dağılmış ışıklı panolarda reklamlar verildi. Ayrıca katılımcı firmalarımız için yaptırılan firma kataloğunun fuar alanında dağıtılması ve bu sayede satınalmacılarda firmalarımız ve Türk mücevheri ile ilgili farkındalık sağlamayı hedefliyoruz. Fuarın ülkemiz ihracatı adına başarılı geçmesini diliyorum.”dedi.

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle