FUARDA DEVLERİN VİTRİNİNDE OLACAK

October 1, 2015

Erkek altın takı grubu dendiğinde sektörün ilk akla gelen isimlerinden biri olan, Olgun Kuyumculuk; İstanbul Jewelry Show’da bu yıl birbirinden yeni tasarımlarıyla, önde gelen markalarının vitrinlerinde yer alacak. İJS’de ismiyle değil ürünleriyle yer alacak olan Olgun Kuyumculuk; ‘Made In Turkey’ imzasıyla bu yıl içinde  gerçekleştirilecek uluslararası fuarlara da katılacak.

 

Altın erkek takı grubunun ilk akla gelen isimlerinden Olgun Kuyumculuk; İJS’ye direkt olarak katılmasa da ürünleriyle alıcıların huzurunda olacak. Ülkemizin en büyük markalarının erkek takı koleksiyonlarında çözüm ortağı konumunda bulunan Olgun; en özel ve en yeni koleksiyonlarını fuar için hazırladı. Olgun Kuyumculuk firma sahibi ve deneyimli kuyum ustası Garo Nerse; İJS kapsamında yaklaşık 4 farklı firmada, kendi ürettikleri birbirinden özel takıların sergileneceğini söyledi.

 

“Amacımız uluslararası bir marka kimliği yaratmak”

Fuar için özellikle Avrupa’dan gelen müşterilerini İVP’deki yeni üretim tesislerinde ağırlayacaklarını, bu yıl ‘sultanlar koleksiyonu’ ismiyle otantik bayan yüzüğü de ürettiklerini kaydeden Nerse; “Bu yıl ilk kez uluslararası fuarlarda, erkek takısı üreten ilk Türk firması olarak yer almaya hazırlanıyoruz. Haziran ayında Hong Kong Uluslararası Jewelry Show’a katılacağız. Sonbaharda İtalya Vicenza’ya katılmayı planlıyoruz. Belki de sırf erkek altın takı üreticisi olarak, fuar katılımıyla bir ilk gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

April 2, 2020

Yolcu beraberinde yurda getirilmesi mümkün hale gelen en fazla 5 kilogramlık işlenmemiş altının gümrük idaresine beyan edilme usulünde düzenleme yapıldı.

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle