ALTINBAŞ, FRANCHİSE BAYİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

October 7, 2016

Türkiye mücevherat sektörünün lideri Altınbaş, iş ortakları ile bir araya geldiği franchise bayi toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi. Nuruosmaniye Armaggan Nar Restoran’da 3 Şubat Çarşamba yapılan 2016 yılının ilk toplantısı, en başarılı 10 franchise bayiinin katılımıyla gerçekleşti.

 

 

Franchise bayileri ile düzenli olarak bir araya gelen Altınbaş, 3 Şubat tarihinde düzenlenen bayii toplantısında başarılı iş ortaklarını ağırladı.  Altınbaş Yönetim Kurulu İmam Altınbaş’ın ev sahipliğinde Nuruosmaniye’de bulunan Armaggan Nar Restoran’da gerçekleşen toplantıda başarılı 10 franchise bayii Altınbaş yönetim ekibiyle bir araya geldi.

 

Moderatörlüğünü Altınbaş’ın CEO’su Ali Bulut’un yürüttüğü toplantıda, başarılı franchise bayileri ile 2015 yılında gerçekleşen kampanyalar değerlendirildi ve 2016 yılına dair planlamalardan bahsedildi.

 

Yeni nesil kategori iletişimi kapsamında Altınbaş’ın 2016 yılı içinde lansmanı planlanan yeni koleksiyonlarının ve dijital projelerinin müjdesi verildi. Toplantıda, Altınbaş’ın yeni taksitlendirme sistemi ile satışları artırmaya yönelik yerelde yapılacak aktiviteler anlatıldı.

 

Kapanış konuşmasında mücevherat sektörünün durumunu değerlendiren Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, katılım için bayilere teşekkür etti ve markayı güçlendirmek için takım olarak hareket etmenin önemini yeniden vurguladı. İmam Altınbaş, 2016 yılının iş ortaklarının da destekleri ile güçlü bir yıl olacağını belirtti.

 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle