‘BUTA JEWELS’ FUARDA SİNA MONTÜR İLE BİRLİKTE YER ALACAK

October 10, 2016

Dünya çapında birçok şehirde toptan, perakende mağazaları bulunan ünlü mücevher markası Buta Jewels; İstanbul Jewellery Show’da yaklaşan yılbaşı için en yeni modellerini görücüye çıkaracak.  

 

Dünya çapında üne sahip olan, birçok farklı ülkede en önemli mücevher mağazalarında ürünleri yer alan Buta Jewels, birkaç dönemdir katıldığı İJS’de yine en yeni modelleri doğal taşların ve pırlantanın birbiriyle müthiş uyumunu yansıtan Türk tasarımcıların yorumlarını da bulunduracak.

 

Buta Jewels Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Huseynov, bir yılı aşkın bir süredir Laleli’de bulunan mağazalarıyla Türkiye’de yerleşik düzene geçtiklerini, Türkiye’de partnerleri Sina Montür ile çok uyumlu bir çalışma sergilediklerini ve Sina Montür desteğinin ciddi avantaj oluşturduğunu söyledi.

 

İJS’de artık iyice tecrübe kazandıklarını ve ziyaretçilerin Buta ismini ısrarla sorduklarını vurgulayan Huseynov, sözlerini şöyle sürdürdü: “Osmanlı, Azerbeycan ve Modern Türk takılarının karışımından farklı stillere sahip mücevherler ortaya çıkardık. Yine çok renkli, değerli taşların ön planda olduğu, ağırlıklı 3’lü mini set, küpe ve yüzük takı gruplarıyla Sina Montür ile ortak yer alacağımız standımıza sektör mensuplarını bekliyoruz.” 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle