FUAR İLE KALİTESİNİ YURTDIŞINA TAŞIMAYI PLANLIYOR

October 10, 2016

Sektörümüzün köklü markalarından biri olan Çilek Gold;  İstanbul Jewellery Show Mart fuarının ardından ikinci kez İJS’de sahne alacak. İJS Ekim fuarına ilk kez katılacak olan Çilek Gold; fuar ile birlikte ilk ihracat anlaşmalarına imza atmayı planlıyor.  

 

Sektörümüzün köklü markalarından biri olan ve yeni oluşumuyla bu yıl büyük bir çıkış yakalayan Çilek Gold; İstanbul Jewellery Show’a iyiden iyiye ısınıyor. İJS Mart katılımının ardından ara vermeden İJS Ekim ayağına katılacak olan Çilek Gold; bu fuarda ilk ihracat çalışmalarına imza atmaya hazırlanıyor. 2017 yılında tüm kapasitelerinin %30’unu ihracata ayırmayı planladıklarını kaydeden Çilek; günümüzde sadece iç piyasaya veya sadece yurtdışına büyük bir markanın bağlı olmasının ticari koşullarla bağdaşmadığını, iç piyasada olduğu gibi Çilek ile tanışan yabancı bir firmanın, uzun yıllar Çilek kalitesine bağımlı olacağını ifade etti.

 

Fuarda ilk kez ticaret yapacakları yabancı alıcıların daha çok Çilek Gold’un set takılarını tercih edeceklerini tahmin ettiklerini ve bu alandaki yüksek tecrübelerini etkin bir şekilde kullanacaklarını dile getiren Çilek; sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Fuarın bir marka açısından verimli geçip geçmemesinin, fuara hazırlıkla doğru orantılı olduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz Mart ayında bazı yabancı alıcılar bizimle çalışmak istediler. Biz tam hazırlıklarımızı tamamlayarak ihracat başlamak istediğimiz için bazı talepleri erteledik. Artık ekip olarak hazırız. Fuar döneminde Çemberlitaş’taki mağazamız ile fuar standımız arasında bir köprü kuracağız ve geniş ürün çeşitliliğimizi göstermek için fuardan çok sayıda yabancı misafiri showroomumuza getirmeyi düşünüyoruz. Fuarın sektörümüz ve katılımcı dostlarımız için en iyi şekilde geçmesini arzu ediyoruz.”

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle