KUYUMCUKENT AVM'DEN ANLAMLI KAMPANYA: ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HEDEF 'BİR MİLYON TL'

October 10, 2016

Pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atmış olan Kuyumcukent AVM bu kez de 15 Temmuz Şehit ve Gazi aileleri için kolları sıvadı. Kuyumcukent AVM'de Ekim ayı süresince devam edecek kampanyada satılan ürünlerden elde edilen gelirler, Şehit ve Gazi ailelerine destek olmak amacıyla toplanacak. 

 

"Ekim Ayı Satışlarımızın Kârları Şehit ve Gazi Ailelerimizin"

Kanal D, NTV, Habertürk, Show TV, ATV ve A Haber gibi kanalların yoğun ilgi gösterdiği; şehit ve gazi aileleri adına Kuyumcukent esnafları tarafından hazırlanan kampanyalar kapsamında, Ekim ayı boyunca satılan tüm ürünlerin kârları, Başbakanlık ve İstanbul valiliği ile yapılan protokolle toplanarak şehit ve gazi ailelerine ulaştırılacak. Kuyumcukent İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Sudaş yardım hedefinin 1 milyon olarak belirlendiğini belirtti. Sudaş; "15 Temmuz'da yaşanan menfur olaylardan sonra bizler de Kuyumcukent Yönetimi olarak elimizden gelen desteği vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bünyemizdeki esnaflarımızın gösterdiği büyük hassasiyet sayesinde hedefimiz olan 1 Milyon Liraya ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

 

Kampanyaya dikkat çekmek amacıyla İstanbul Altın Rafinerisi tasarımcıları tarafından 24 ayar değerinde 100 kilo altından yaklaşık bir aylık bir çalışma sonucu yapılmış olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Kuyumcukent'te sergilenmeye başladı.

 

Geçtiğimiz günlerde açılan Kuyumcukent Altın Sanat Galerisi’nde sergilenen Şehitler Köprüsü’nün yanı sıra tümü altından yapılmış Anadolu Hisar'ı, altın zırh, şelale ve altın giysiler de ziyaretçilerini bekliyor.

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle