top of page

KUYUMCUKENT AVM'DEN ANLAMLI KAMPANYA: ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HEDEF 'BİR MİLYON TL'


Pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atmış olan Kuyumcukent AVM bu kez de 15 Temmuz Şehit ve Gazi aileleri için kolları sıvadı. Kuyumcukent AVM'de Ekim ayı süresince devam edecek kampanyada satılan ürünlerden elde edilen gelirler, Şehit ve Gazi ailelerine destek olmak amacıyla toplanacak.

"Ekim Ayı Satışlarımızın Kârları Şehit ve Gazi Ailelerimizin"

Kanal D, NTV, Habertürk, Show TV, ATV ve A Haber gibi kanalların yoğun ilgi gösterdiği; şehit ve gazi aileleri adına Kuyumcukent esnafları tarafından hazırlanan kampanyalar kapsamında, Ekim ayı boyunca satılan tüm ürünlerin kârları, Başbakanlık ve İstanbul valiliği ile yapılan protokolle toplanarak şehit ve gazi ailelerine ulaştırılacak. Kuyumcukent İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Sudaş yardım hedefinin 1 milyon olarak belirlendiğini belirtti. Sudaş; "15 Temmuz'da yaşanan menfur olaylardan sonra bizler de Kuyumcukent Yönetimi olarak elimizden gelen desteği vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bünyemizdeki esnaflarımızın gösterdiği büyük hassasiyet sayesinde hedefimiz olan 1 Milyon Liraya ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

Kampanyaya dikkat çekmek amacıyla İstanbul Altın Rafinerisi tasarımcıları tarafından 24 ayar değerinde 100 kilo altından yaklaşık bir aylık bir çalışma sonucu yapılmış olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Kuyumcukent'te sergilenmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde açılan Kuyumcukent Altın Sanat Galerisi’nde sergilenen Şehitler Köprüsü’nün yanı sıra tümü altından yapılmış Anadolu Hisar'ı, altın zırh, şelale ve altın giysiler de ziyaretçilerini bekliyor.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN