YILIN VAZGEÇİLMEZ TRENDİ GEOMETRİK TAKILAR

October 11, 2016

Mücevherat sektörünün lider markaları, kadınların feminen enerjisini en güzel yansıtan geometrik şekillii, pırlantalı ürün seçenekleri ile 2016 yılı boyunca modern şehir kadınının beğenisini kazandı.

 

Bu yıl çok sayıda markanın yer verdiği geometrik formların hakimiyetindeki koleksiyonlar, keskin hatlarıyla şehirli modern kadına hem güçlü hem de estetik bir görünüm katarken, günlük kullanımda da en çok tercih edilen modeller arasında oldular.

 

Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran Altınbaş, 14 ayar seçenekli geometrik keskin hatlar ile kolyeden, yüzüğe modern tasarımlar ile üretilmiş pek çok alternatif sunuyor. Siyah-beyaz pırlantaların ve geometrik şekillerin hâkim olduğu ürünlerde 2016-2017 Sonbahar-Kış trendlerinin en gözde modelleri sergileniyor.

 

Mücevher modasında minimalist akımının temsilcilerinden Atasay Gifty Pırlanta ise siyah pırlantalı yüzük, küpe ve kolye tasarımlarında kullandığı geometrik formlarla gittiği her yerde tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınların vazgeçilmezi oluyor.

 

Ariş de, geçtiğimiz aylarda sunduğu geometrik ve ritmik şekillerin uyumundan oluşturulan minimal ürünleriyle mücevher severlerin beğenisini kazanan markalar arasında.

 

ALTINBAŞ ÜRÜNLERİ:

ATASAY ÜRÜNLERİ: 

 ARİŞ ÜRÜNLERİ: 

 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle