top of page

ALTINBAŞ'TAN ZÜMRÜT VE PRENSES KESİM PIRLANTALI YÜZÜK KOLEKSİYONU VİTRİNLERDE


Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş, ışıltısı ile göz kamaştıracak yeni zümrüt (emerald) ve prenses kesim yüzüklerini mücevher tutkunlarınının beğenisine sunuyor.

Asaleti, zarif tasarımlarıyla buluşturan Altınbaş, mücevherlere şekil veren ustaların elinde özenle işlenen pırlantalarla kadınların ışıldamasına yardımcı oluyor.

Pırlanta koleksiyonunda yerini alan modern görünümü ve muhteşem parlaklığı birleştiren özellikleri sayesinde giderek daha popüler hale gelen prenses kesimi yüzükler, dikdörtgen şeklinin görünümü ve yuvarlak kesimin parlaklığını birleştiriyor.

Altınbaş vitrinlerinde yer alan zümrüt kesimli pırlanta yüzükler ise dikdörtgen ve kare şekilleri ile fantezi kesimli bölüm arasında bulunmaktadır. Altınbaş’ın kaliteli ürün ve işçiliği elinden çıkan zümrüt kesimli yüzüğün ortasındaki taş 1,20 karat iken etrafındaki taşlar 0,40 karattır.

Şık tasarımları ile ışıltınızı tamamlayacak pırlanta yüzükler ile tüm mutlu anlar için en romantik seçenek olarak Altınbaş mağazaları mücevher tutkunlarını bekliyor.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page