top of page

ÇAYELİ GELENEKSEL HALK İFTARINI BU YIL YAZICI GRUP DÜZENLEDİ


Çayeli Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği 3. Yılında iftar organizasyonunun sponsorluğunu Yazıcı Grup Yönetim Kurulu Başkanı İlhami yazıcı üstlendi. İftar organizasyonunda 2.bin kişi aynı sofrada oruç açtı. Halk İftarında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı da onur konuğu olarak yer aldı.

Sponsorluğunu Yazıcı Grup’un üstlendiği, 15 temmuz demokrasi ve şehitler meydanında düzenlenen Çayeli Halk iftarında 2 bin kişi aynı masada orucunu açtı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın yanı sıra Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Çayeli Belediye Başkanı Atilla Esmen, Ak Pakrti Çayeli İlçe Başkanı Ali Kar, sivil toplum kuruluşları da vatandaşlarla birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.

Toplantıda söz alan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı sektörün lider firmalarından Yazıcı Grup’un düzenlemiş olduğu bu iftar organizasyonunda sizlerle birlikte olmaktan duymuş olduğum memnuniyeti bilmenizi isterim. İnsanlar arasındaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren bir ay olan ramazandaki iftarlarda bir araya gelerek maneviyatımızı paylaşıyoruz. Dünyada yardım programlarını en etkin ve en doğru şekilde icra eden ülkeler sıralamasında Türkiye önde gelmektedir." dedi.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN