Zihinsel Engelli Öğrenciler, İstanbul Altın Rafinerisi’nin 5. Geleneksel Piknik Şenliği’nde Eğlendi…

June 1, 2017

İstanbul Altın Rafinerisi (İAR), 22 Mayıs salı günü,  Zeytinburnu Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi ve Bağcılar Abdullah Bin Mektum Özel Eğitim Uygulama Merkezi  öğrencileri ile Veli Efendi Hipodromu’nda 5. geleneksel piknik şenliğini gerçekleştirdi.


Piknik şöleninde, otistik ve zihinsel engelli öğrenci ve velileri, çocuk müzikleri ve palyaçolar eşliğinde eğlenceli oyun ve yarışmalara katılarak güzel havanın tadını çıkardı. İstanbul Altın Rafinerisi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeler vererek ödüllendirdi. Organizasyona katılan Başak Halaç ise, bu özel günde öğrencilerle tek tek ilgilenip, oyunlar oynadı.


İstanbul Altın Rafinerisi CEO’su Ayşen Esen, KİAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Sudaş, KİAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Deniz, KİAŞ Engelliler Koordinatörü Aydın Avşar’ın katılımıyla gerçekleşen organizasyon, semah gösterisiyle sona erdi.

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

April 2, 2020

Yolcu beraberinde yurda getirilmesi mümkün hale gelen en fazla 5 kilogramlık işlenmemiş altının gümrük idaresine beyan edilme usulünde düzenleme yapıldı.

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle