top of page

İstanbul Altın Rafinerisi ve Güç Birliğine İlk Adım Derneği, Gazi ve Şehit Aileleri İçin Geleneksel


İstanbul Altın Rafinerisi (İAR) ve Güç Birliğine İlk Adım Derneği (GBİAD) tarafından şehit aileleri ve gaziler için düzenlenen Geleneksel İftar Yemeği, 09 Haziran Cuma günü Topkapı Eresin Hotels’de gerçekleşti.

İstanbul Altın Rafinerisi ve Güç Birliğine İlk Adım Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğine, İAR Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç ve Güç Birliğine İlk Adım Derneği Başkanı Zeynep Nazan Soyer ev sahipliği yaptı. İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, Bahçelievler Kaymakamı Osman Ateş, Bahçelievler Garnizon Komutanı Albay İsmail Hançerlioğulları, şehit aileleri, gaziler, İAR çalışanları ve GBİAD üyelerinin katıldığı iftar yemeğine katılım oldukça fazlaydı.

Ertuğrul Sevindik tarafından okunan Ezan ve dualarla açılan orucun ardından, GBİAD’ın 10 yıl boyunca gerçekleştirdiği etkinliklerden seçilen fotoğraflardan oluşan barkovizyon gösterisi, “Gaziler Marşı” eşliğinde yapıldı. İAR Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Halaç, Güç Birliğine İlk Adım Derneği Başkanı Zeynep Nazan Soyer, Başak Halaç, Kuyumcukent İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Sudaş, İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, Bahçelievler Kaymakamı Osman Ateş ve Bahçelievler Garnizon Komutanı Albay İsmail Hançerlioğulları’nın yaptıkları konuşmanın ardından, GBİAD Başkanı Zeynep Nazan Soyer ve Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Gazi Önder Çelik, şehit aileleri ve gazilere desteklerinden dolayı, İAR Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç ve Başak Halaç’a plaketlerini takdim etti.

Plaket töreninin ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Klasik Müziği Korosu Ses Sanatçıları, birbirinden güzel şarkılar seslendirdiler. İftar yemeğinin sonunda, GBİAD’ın 10. yılı nedeniyle pasta kesildi ve tüm misafirlerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN