top of page

Kayıtlarda Son Tarih 20 Eylül


Mücevher İhracatçıları Birliği İstanbul Jewelry Show’a gelen nitelikli yabancı ziyareçi sayısını artırmak amacıyla uzun dönemdir tertip ettiği alım heyeti organizasyonlarından biri için daha start verdi. 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 45. İstanbul Mücevher Fuarı alım heyeti organizasyonları için kayıtlar başladı. Mücevher İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Atayık ihracatçı firmalara zamanında kayıt işlemlerini tamamlamaları çağrısında bulundu.

Türkiye’nin en büyük yabancı alım heyeti rekorunu elinde buunduran Mücevher İhracatcıları Birliği yeni bir organizasyon için daha start verdi. Ekim ayında düzenlenecek fuar organizasyonu süresince organize edilecek olan alım heyeti ile ilgili üyelerini zamanında kayıt yapmaya çağıran Mücevher İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Atayık şunları söyledi; ‘’Mücevher İhracatçıları Birliği olarak 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 45. İstanbul Mücevher Fuarına katılacak üyelerimizin yurt dışından davetli misafirlerini, alım heyeti organizasyonu kapsamında ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Organizasyon kapsamında davetli misafirlerinize Gorrion Hotel’de 3 gece konaklama sağlanacak ve otel ile fuar alanı transferleri gerçekleştirilecektir. Söz konusu alım heyetin organizasyonundan yararlanabilmek için 20 Eylül 2017 tarihine kadar üyelerimizin davet edeceği firmaların bilgilerini, ilgili linkte bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizlere ulaştırmaları gerekmektedir.

Bundan önceki fuarlarda olduğu gibi bu fuarda da üyelerimizle birlikte koordineli bir şekilde çalışarak başarılı bir alım heyetine imza atacağımızı düşünüyor, daha şimdiden tüm sektörümüze başarılı bir fuar diliyorum.’’

 

45. İstanbul Mücevher Fuarı Alım Heyeti resmi hava yolu sponsoru olan Türk Hava Yolları fuara gelen alımcılara özel indirimler sunmaktadır. Bu kapsamda davet edeceğiniz kişilerin verilen hizmetten yararlanabilmesi için Turkish Conventions web sayfasını ziyaret edip Delegasyon seçeneğinden "149TKM17" etkinlik kodunu kullanmaları gerekmektedir.

 


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page