JİVAL MAGAZİN 2017 KAPAĞINDA TUĞBA ÖZERK’İ AĞIRLADI

August 18, 2017

Jival markası tarafından yılda bir defa yayınlanan Jival Magazin’in 2017 yılı yeni sayısı çıktı. Ünlü besteci ve şarkıcı Tuğba Özerk’in konuk olduğu dergide, keyifli bir röportaj gerçekleştirildi. Sanatçı, müzik dünyasından, modaya, dünden bugüne özel hayatıyla ilgili deneyimlerini paylaştı. 

 

 

Gençoğlu Grup şirketlerinden Mioro ve Jival’in altın ve pırlanta yeni koleksiyonları ve grubun 2016 yılında satın aldığı Starcity Outlet Center’ın renovasyon süreçlerine dergide yer verildi. 

 

Tuğba Özerk’in yanı sıra moda dünyasının; en yaratıcı, yetenekli tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı’nın samimi röportajıyla renklenen Jival Magazin, Türkiye genelindeki yaklaşık 800 Jival satış noktasında mücevher ve takı severlerle buluşuyor. 

 

Sıra dışı değerli taşlarda Jival imzası

 

Jival’in özgün tasarımlardan oluşan koleksiyonunda yer verdiği, pırlanta ve değerli renkli taşların birleşimi setler elit zevkleri hitap ediyor. Kolye, küpe ve yüzükten oluşan mini setler, taşların ışıltısını sevenleri kendine çekiyor. 

 

Nadir bir mücevher olan tanzanit, mavi rengiyle zihnin ve kalbin enerjisini artıran bir taş olarak biliniyor. Damla şeklinde kesimiyle öne çıkan, sıra dışı ve değerli taş, pırlanta ile çevrelenerek benzersiz bir güzelliğe dönüşüyor.

 

Pembe beril olarak da bilinen morganit, Jival’in özel tasarımında beyaz altın ve pırlanta ile bütünlenerek rengini daha da mükemmel yansıtıyor. Duyguları dengeleyen bir taş olan morganit, oval kesimiyle zarif bir çekicilik yaratıyor..

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

February 4, 2020

Bireyler hangi yatırım aracını artırmak istiyorlarsa ona göre değerlendirme yapmalılar. Dolarını bozdurup Bitcoin almış birinin hesabı başka, mevduatını bozdurup Bitcoin almış kişinin hesabı başkadır. Ancak eninde sonunda...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle