top of page

"ÇİLEK" YENİ MODELLERİYLE VİTRİNLERE RENK KATIYOR


Son yıllarda renkli ve çoklu parçalardan oluşan bileklikler oldukça popüler. Özellikle gençlerin ve kendini genç hisseden kadınların tercihi olan, çoklu parçaların birleşiminden oluşan spor, rengarenk bileklikler yoğun ilgi görüyor. Çilek Gold; bu ürün grubunda birbirinden renkli çalışmalara imza atıyor. Vitrinlere renk katan Çilek Gold imzalı çok parçalı, renkli bileklik modellerini yaz boyunca kuyumcu vitrinlerinde göreceğiz.

Yakın zaman önce ilk olarak gümüş takılarda başlayan ve birbirinden farklı parçaların birleşiminden oluşan, hareketli, renkli ve taşlı olan spor bileklikler son dönemde altın olarak daha fazla tercih ediliyor. Sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olan Çilek Gold; bu takı grubunda da oldukça iddialı tasarımlara imza attı. Press ve döküm üretim tekniklerinin karışımından oluşan, renkli bilekliklerde herkes kendi tarzını yansıtacak bir model bulabilecek.

Çeşitli evrensel sembollerin yer aldığı, tüm renk çeşitlerinin özgürce kullanıldığı Çilek Gold spor bileklikler, titiz bir işçilik sonucunda vitrinlere taşınıyor. Çilek Gold firma yöneticisi Enes Çilek; 14 ayar piyasaya sundukları ve onlarca farklı modelden oluşan, hareketli spor bilekliklerin her geçen gün yeni modellerle zenginleştirildiğini, görünümüne göre oldukça hafif üretim gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini ifade ediyor.

 

“Kendi tasarımcılarımızın çizdiği modelleri madene aktarıyoruz. Şu anda çoklu parçalardan oluşan, spor bilekliklerimizin satışından memnunuz.”

ENES ÇİLEK

Çilek Gold Firma Yöneticisi

 

Bu ürün grubunda pek çok firmanın üretim yaptığını hatırlatan Enes Çilek; “ Biz modellerimizde özgün çizgilere sahip olmaya önem veriyoruz. Kendi tasarımcılarımızın çizdiği modelleri madene aktarıyoruz. Şu anda çoklu parçalardan oluşan, spor bilekliklerimiz yok satıyor” dedi. Farklı parçaların ve farklı üretim tekniklerinin bir arada kullanıldığı spor bilekliklerde kaliteli işçilik büyük önem teşkil ediyor. Ağırlıklı olarak Ege ve Marmara bölgelerimizde yaşayan takıseverlerin tercihi olan bu takılar; çoğunlukla 3 renkli olarak üretiliyor. Çilek Gold’un renkli bileklik koleksiyonunu Çemberlitaş’ta bulunan toptan mağazasında yakından inceleyebilirsiniz.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page