EMA GOLD BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

August 21, 2017

Yaklaşık 3 yıl önce, sessiz sedasız kuyum üretici markaları arasına ismini yazdıran EMA GOLD; hızlı yükselişini başarıyla devam ettiriyor. Satış pazarlama ve üretim bölümlerini tek çatıda ayrı bölümlerde toplama imkânı elde eden genç marka; yeni yerinde yeni hedeflere yol alacak.

 

EMA GOLD 120 m2’lik genişliğe sahip yeni üretim merkezine kavuştu. EMA GOLD firma ortağı Eren Sürme; yüksek müşteri memnuniyeti sonucunda artan taleplere daha etkin cevap vermek için üretim merkezlerini büyütme kararı aldıklarını, eskiye göre yeni çalışma alanlarının 2 kat daha büyük olduğunu ifade etti. 

Daha önceki üretim merkezlerinde özellikle idari ve pazarlama kadrolarına arzu ettikleri çalışma mekanlarını sunamadıklarını belirten Eren Sürme; “Yeni yerimizde her departmanımız için konforlu çalışma alanları yarattık. Üretim yerimizin genişlemesiyle yeni makinelere de yer açıldı. Şimdi hem işlem hacmimizi arttıracağız hem de daha farklı modellerin üretimine hız vereceğiz” diye konuştu. 

 

“İstanbul Jewellery Show’un Siparişleri Daha Yeni Bitti”

Markalarının yılın ilk yarısını oldukça başarılı bir şekilde tamamladığını, İJS’den aldıkları ürün siparişlerinin son grubunu çok yakın zaman önce teslim ettiklerini kaydeden Sürme; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yılın ikinci yarısının daha da iyi geçeceğini tahmin ediyoruz. Ülke genelinde geniş bir coğrafyada 300 seçkin kuyumcu ile çalışmalarımız devam ediyor. İki mobil ekibimiz, müşterilerimizin siparişlerini zamanında yetiştirmeye çalışıyorlar. Yeni atölyemiz, üretim verimliliğimizi arttırmak için özel dizayn edildi. Yaz mevsimiyle birlikte daha fazla güneşli günleri hem bizim hem de sektörümüzün göreceğine inanıyoruz.”

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

February 4, 2020

Bireyler hangi yatırım aracını artırmak istiyorlarsa ona göre değerlendirme yapmalılar. Dolarını bozdurup Bitcoin almış birinin hesabı başka, mevduatını bozdurup Bitcoin almış kişinin hesabı başkadır. Ancak eninde sonunda...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle