top of page

EMA GOLD BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR


Yaklaşık 3 yıl önce, sessiz sedasız kuyum üretici markaları arasına ismini yazdıran EMA GOLD; hızlı yükselişini başarıyla devam ettiriyor. Satış pazarlama ve üretim bölümlerini tek çatıda ayrı bölümlerde toplama imkânı elde eden genç marka; yeni yerinde yeni hedeflere yol alacak.

EMA GOLD 120 m2’lik genişliğe sahip yeni üretim merkezine kavuştu. EMA GOLD firma ortağı Eren Sürme; yüksek müşteri memnuniyeti sonucunda artan taleplere daha etkin cevap vermek için üretim merkezlerini büyütme kararı aldıklarını, eskiye göre yeni çalışma alanlarının 2 kat daha büyük olduğunu ifade etti.

Daha önceki üretim merkezlerinde özellikle idari ve pazarlama kadrolarına arzu ettikleri çalışma mekanlarını sunamadıklarını belirten Eren Sürme; “Yeni yerimizde her departmanımız için konforlu çalışma alanları yarattık. Üretim yerimizin genişlemesiyle yeni makinelere de yer açıldı. Şimdi hem işlem hacmimizi arttıracağız hem de daha farklı modellerin üretimine hız vereceğiz” diye konuştu.

“İstanbul Jewellery Show’un Siparişleri Daha Yeni Bitti”

Markalarının yılın ilk yarısını oldukça başarılı bir şekilde tamamladığını, İJS’den aldıkları ürün siparişlerinin son grubunu çok yakın zaman önce teslim ettiklerini kaydeden Sürme; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yılın ikinci yarısının daha da iyi geçeceğini tahmin ediyoruz. Ülke genelinde geniş bir coğrafyada 300 seçkin kuyumcu ile çalışmalarımız devam ediyor. İki mobil ekibimiz, müşterilerimizin siparişlerini zamanında yetiştirmeye çalışıyorlar. Yeni atölyemiz, üretim verimliliğimizi arttırmak için özel dizayn edildi. Yaz mevsimiyle birlikte daha fazla güneşli günleri hem bizim hem de sektörümüzün göreceğine inanıyoruz.”


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page