top of page

SİNA MONTÜR HER SETTE İDDİALI


Birbirinden özel set, kelepçe, yüzük, kolye, bileklik, tektaş, sırataş gibi daha bir çok takı grubunda özgün model üretimiyle dikkat çeken Sina Montür; yaz mevsimi ile birlikte set takılarında güzel satış rakamları yakalamayı hedefliyor.

Sektörümüzün deneyimli markalarından biri olan Sina Montür; yaz mevsiminde popülerliği ve satış rakamları artan set mücevherler için kolları sıvadı. Yaklaşık 3 aydır kendi takı tasarım uzmanlarıyla çalışmalar yürüten Sina Montür; bu yaza damga vuracak en özel mücevher set montürlerini hazırladı. Sina Montür Yönetim Kurulu Başkanı Barış Lek; günümüz gelinlerinin sadece tektaş mücevher ile mutlu olmadıklarını, gelinliklerinin üzerine bir de mücevher set takmak istediklerini söylüyor.

18 ayar ve oldukça hafif üretilen Sina Montür imzalı setlerin; ülkemizin en Doğusundan en Batısına kadar rağbet gördüğünü kaydeden Barış Lek; “Ağırlıklı olarak set takıları yaz mevsiminde çok daha yoğun talep görüyor. Önümüzdeki yaz aylarını en iyi şekilde geçirmeliyiz. Bunun için tüm hazırlıklarımızı yaptık. 2017 yazında İran ve Dubai pazarından da beklentimiz büyük” diye konuştu.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN