FRANCO FONTANA YENİ KOLEKSİYONUYLA EKİM FUARINDA

October 14, 2017

Her fuar döneminde en yeni tasarımlarını ve özel koleksiyonlarını yerli, yabancı müşterilerinin beğenisine sunan  Franco Fontana; yine İtalyan ve Türk kuyum işçiliğinin en güzel karışımlarını gözler önüne serecek. Fuar boyunca, özellikle modern çizgilerin ağırlıkta olduğu yılın son özel koleksiyonu büyük ilgi çekecek.

 

 

 

 

 Genlerinde İtalyan çizgilerini barındıran, zaman zaman Türk bakış açısını İtalyan işçiliğiyle harmanlayan Franco Fontana; yine bir İstanbul Jewelry Show’a hazır. 10 yıldan fazla bir süredir, İJS’nin hem Mart hem de Ekim ayağına katılım gösteren Franco Fontana; her fuarda en yeni koleksiyonlarının tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Franco Fontana Toptan Satış Mağaza Müdürü Kerem Esenlik; yıl içinde 2 ana koleksiyon ortaya koyduklarını, İJS’nin Mart ve Ekim tarihlerinin koleksiyonlarının çıkış tarihi olarak tüm müşterileri tarafından bilindiğini söyledi.

 

Fuarımızın uluslararası kimliğinin korunmasının önemine dikkat çekmek istiyorum. Bizden ürün alsın veya almasın, tüm ziyaretçileri yepyeni tasarımlarımızı yakından incelemek için standımıza davet ediyoruz.

Oldukça verimli geçen Mart fuarının ardından Ekim fuarındaki beklentilerinin yüksek olduğunu belirten Kerem Esenlik; “AR-GE Departmanımız, Türk ve İtalyan tasarımcılarımız, firma yöneticilerimiz, uzun fikir alışverişleriyle ortaya yeni koleksiyonumuzun çıkmasını sağladılar. Hafif gramajlı ancak gösterişli koleksiyonumuzun ilgi toplayacağına inanıyoruz” diye konuştu. Esenlik; sözlerini şöyle sürdürdü: “Son yıllarda İJS’ye Avrupa, Amerika ve Rusya’dan az sayıda ziyaretçi geldiğini gözlemliyoruz. Fuarımızın uluslararası kimliği açısından, farklı coğrafyalardan ziyaretçi gelmemesi negatif bir durum oluşturuyor. Tabi ki Arap pazarı, Kuzey Afrika ülkeleri ve İran, sektörümüz için büyük önem teşkil ediyor. Fakat biz de dahil olmak üzere pek çok markamız; dünyada yaşayan her kadının takı zevkine hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip. Bu yüzden fuarımızın uluslararası kimliğinin korunmasının önemine dikkat çekmek istiyorum.  Bizden ürün alsın veya almasın, tüm ziyaretçileri yepyeni tasarımlarımızı yakından incelemek için standımıza davet ediyoruz. Fuarın, sektörümüz açısından en güzel şekilde geçmesini diliyoruz.”

 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle