TRABZON HASIRINA FARKLI YORUM: “HERSTORY OLDEN COLLECTION”

October 14, 2017

 

 

Tasarım ve moda dünyasının kalbinin attığı platform instagram, markalar için her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Türk mücevherinin tasarım potansiyeli de bu gibi platformlardan dünyaya yayılıyor. Bu noktada tabii ki instagramdaki varliğinizdan çok , potansiyel müşterilerinize ne şekilde ve hangi ürünlerinizle temas edeceğiniz önem kazanıyor.

 

Mücevher markaları arasında son dönemde instagramda bizim gözümüze çarpan markalardan biri de Herstory oldu. Merkezine şehirli ve modern kadını oturtan mottosu ve Türkiye’ye özgü geleneksel takıları modernize eden tasarım anlayışıyla Herstory, her anlamda örnek bir yol çiziyor gibi görünüyor.

 

İnstagramın olmazsa olmazı “iyi fotoğraf” ürünlere olan ilgiyi de arttırıyor. Herstory de bu anlamda profesyonel çekimleriyle ilk bakışta ilgiyi üzerine topluyor ve parmağınız istem dışı takip et butonuna gidiyor.

 

 

Kendi hikayesini anlatmak isteyen şehirli ve modern kadının sıradışı takı markası mottosuyla 2010 yılında yola çıkan Herstory’nin hikayesi, 1960’larda Amerika’da başlayan feminist akımının bir parçası olarak gelişen “her story”, yani onun hikayesi terimine dayanıyor.

 

Kelime anlamı olarak “history” kelimesinin karşıtı olarak ortaya çıkıyor. Ataerkil kültürler tarafından ihmal edilen olaylara atıfta bulunmak için kullanılıyor. Tarihin sadece erkeklerin geçmişi olarak tanımlanmasına karşı duran kadınlar, bir tepki olarak, kendi tarihlerini "herstory" olarak adlandırıyor.

 

14 ayar altın ve pırlantayı tasarım ile buluşturan ve yüksek teknoloji üretim kalitesi sunan marka, yeni koleksiyonu ‘Olden’ ile Trabzon Hasırına farklı bir açıdan bakmamızı sağlıyor.

 

HerStory’nin yeni koleksiyonu ‘Olden’ pembe altın ve altın seçenekleriyle Beymen’lerde satışa sunuluyor.

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle