top of page

FRANCO FONTANA YENİ KOLEKSİYONUYLA EKİM FUARINDA


Her fuar döneminde en yeni tasarımlarını ve özel koleksiyonlarını yerli, yabancı müşterilerinin beğenisine sunan Franco Fontana; yine İtalyan ve Türk kuyum işçiliğinin en güzel karışımlarını gözler önüne serecek. Fuar boyunca, özellikle modern çizgilerin ağırlıkta olduğu yılın son özel koleksiyonu büyük ilgi çekecek.

Genlerinde İtalyan çizgilerini barındıran, zaman zaman Türk bakış açısını İtalyan işçiliğiyle harmanlayan Franco Fontana; yine bir İstanbul Jewelry Show’a hazır. 10 yıldan fazla bir süredir, İJS’nin hem Mart hem de Ekim ayağına katılım gösteren Franco Fontana; her fuarda en yeni koleksiyonlarının tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Franco Fontana Toptan Satış Mağaza Müdürü Kerem Esenlik; yıl içinde 2 ana koleksiyon ortaya koyduklarını, İJS’nin Mart ve Ekim tarihlerinin koleksiyonlarının çıkış tarihi olarak tüm müşterileri tarafından bilindiğini söyledi.

 

Fuarımızın uluslararası kimliğinin korunmasının önemine dikkat çekmek istiyorum. Bizden ürün alsın veya almasın, tüm ziyaretçileri yepyeni tasarımlarımızı yakından incelemek için standımıza davet ediyoruz.

 

Oldukça verimli geçen Mart fuarının ardından Ekim fuarındaki beklentilerinin yüksek olduğunu belirten Kerem Esenlik; “AR-GE Departmanımız, Türk ve İtalyan tasarımcılarımız, firma yöneticilerimiz, uzun fikir alışverişleriyle ortaya yeni koleksiyonumuzun çıkmasını sağladılar. Hafif gramajlı ancak gösterişli koleksiyonumuzun ilgi toplayacağına inanıyoruz” diye konuştu. Esenlik; sözlerini şöyle sürdürdü: “Son yıllarda İJS’ye Avrupa, Amerika ve Rusya’dan az sayıda ziyaretçi geldiğini gözlemliyoruz. Fuarımızın uluslararası kimliği açısından, farklı coğrafyalardan ziyaretçi gelmemesi negatif bir durum oluşturuyor. Tabi ki Arap pazarı, Kuzey Afrika ülkeleri ve İran, sektörümüz için büyük önem teşkil ediyor. Fakat biz de dahil olmak üzere pek çok markamız; dünyada yaşayan her kadının takı zevkine hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip. Bu yüzden fuarımızın uluslararası kimliğinin korunmasının önemine dikkat çekmek istiyorum. Bizden ürün alsın veya almasın, tüm ziyaretçileri yepyeni tasarımlarımızı yakından incelemek için standımıza davet ediyoruz. Fuarın, sektörümüz açısından en güzel şekilde geçmesini diliyoruz.”


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page