top of page

LEVİN KLASİKLEŞEN MODELLERİYLE FUARDA


Uluslararası piyasa koşulları göz önüne alındığında İstanbul Jewellery Show beklenti çıtasını daha düşük tutan Levin Kuyumculuk; fuar boyunca yeni ürünlerinden daha çok farklı bölgelere farklı kültürlere hitap edecek ürün çeşitliliği ile dikkat çekecek.

Fuarda geniş ürün çeşitliliğini klasikleşen modelleriyle ziyaretçilere sunmayı planlayan Levin Kuyumculuk; İJS Ekim fuarından daha mütevazi beklentiler içinde. Dünya çapındaki uluslararası pek çok fuarı ziyaret ettiğini ve edindiği fuar tecrübesine dayanarak fuar katılımcısının çok ürün sergilemek yerine, az ve öz modelle fuara katılmasının çok daha iyi sonuçlar doğurduğunu kaydeden Levin Kuyumculuk firma sahibi İsrafil Güner; “Fuarlarda tek bir bölgeye odaklanmamayı tercih ediyoruz. Bölgesel mini koleksiyonlarla neler yapabileceğimizi gösterebiliyoruz. Alıcıda bizim üretim kapasitemizi daha net bir şekilde anlamış oluyor” diye konuştu.

İsrafil Güner; son yıllarda İJS’ye çok sayıda İranlı alıcının geldiğini belirterek, İranlıların takı almaktan çok daha fazla modelleri gözlemlemeyi ve onları İran’da ya da başka bir atölye de nasıl daha ucuza yaptırabilirim düşüncesinde olduklarını söyledi.

Almanya, Belçika, Hollanda ve Danimarka ülkelerinde yaşayan Türk kuyumcuların Levin kalitesini tercih ettiğini dile getiren Güner; “Bu bölgelerdeki kuyumcu dostlarımızla yaklaşık 20 yıldır çalışıyoruz. Beklentilerine uygun modeller madene aktarıyor ve onların etkin, kolay satış yapabilmeleri için elimizden geleni ortaya koyuyoruz” dedi.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN