top of page

LİZAY EMAAR SQUARE AVM’DE!


Lizay yeni mağazasını Emaar Square AVM’de hizmete açtı.

Mücevher sektörünün önde gelen markalarından Lizay, 15 Eylül tarihinde açılan İstanbul Emaar Square AVM’deki yeni mağazası ile mağazalar zincirine yeni bir halka daha ekledi. Mağaza sayısı 21’e ulaşan Lizay, pazardaki varlığını güçlendirmeye ve büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin dört bir yanına mağaza açarak, bayi ağını hızla genişletmek istediğini belirten Lizay Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serbes, gelen talepleri değerlendirerek bu yıl 10 yeni mağaza açmayı hedeflediklerini ifade etti. 21 tane mağazası dışında Türkiye genelinde 250 satış noktası bulunan Lizay’ın, 30 Eylül tarihinde Erzurum MNG AVM’de yeni mağazası açılacak.

Seçkin yatırımcılar ile Türkiye’nin dört bir yanında mağazalaşmayı hedefleyen Lizay, yaptığı yatırımlar ile marka bilinirliğine olan ilgiyi daha da artırdı. İş ortaklığından kuvvet doğacak, sinerji yaratabileceği ve uzun vadeli iş birliği kurabileceği partnerlerle girmiş olduğu mağazalaşma yolunda yürümeye hızla devam ediyor.

Lizay zincir mağazalarına katılanlar, tanınmış marka değeri ile birlikte ulusal ve uluslararası alanda kalite standardına sahip olacağı gibi, markanın sürekli müşterileri ile iş yapma imkanı da buluyor. lizay, iş ortaklarına reklam ve tanıtım ile birlikte mali, ticari ve iş yönetimi konularında da destek oluyor.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page