ALTINBAŞ, İŞ ORTAKLARI İLE BİR ARAYA GELDİ


Mücevherat sektörünün öncü markası Altınbaş, geleneksel bayi toplantısını Türkiye’nin dört bir yanından iş ortağının katılımıyla 20 Eylül’de İstanbul Nar lokantasında gerçekleştirdi.

Düzenli olarak bayileri ile bir araya gelen Altınbaş, 20 Eylül tarihinde gerçekleşen toplantısından Türkiye’nin birçok yerinden katılım gösteren iş ortaklarını ağırladı. Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı, İstanbul’da bulunan Nar lokantasında bayilerin katılımıyla gerçekleşti.

Altınbaş’ın bayileri ile bir araya geldiği toplantıda 2017 yılının değerlendirmesi yapılarak yeni yıla dair planlar ve hedefler görüşüldü. Altınbaş Mücevherat Grup Başkanı Atilla Keskin ve Altınbaş marka yönetim merkezi yöneticilerinin de katıldığı toplantıda Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş” Altınbaş ailesi olarak ortak akıl kattığımız toplantılarımızın markaya katacağı değere olan inancım sonsuzdur. Sizlerden gelen geribildirimler ve fikirler ile gelişiyor, geliştiriyoruz. Attığımız tüm başarılı adımlarda birlikte yürümenin heyecanını yaşıyoruz. Hep birlikte çalışmalarımızı güç katacağız. “ dedi.

Toplantı’nın ardından Türkiye’nin birçok noktasından bir araya gelen bayiler, sektör hakkında yeni projeleri konuşarak değerlendirmelerde bulundular.


KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

Altın Dünyası Yayın Grubu

Binbirdirek Mahallesi Klodfarer Caddesi Kültür Apartmanı N:15 Kat:2 D:10

Sultanahmet - Fatih / İSTANBUL

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

Altın Dünyası Dergisi
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle