En yeni modeller fuar boyunca Çilek Gold standında

October 19, 2017

Sektörümüzün köklü markalarından biri olan Çilek Gold;  İstanbul Jewelry Show Mart fuarının ardından İJS Ekim ayağında sahne alacak. İJS Ekim fuarına ikinci kez katılacak olan Çilek Gold; fuarda en yeni ürünlerini tanıtma fırsatı elde edecek. Özellikle spor, İtalyan tarzı renkli setleri, kolyeleri, bileklikleri ve Antik koleksiyonu ile dikkat çekecek olan Çilek Gold; fuar alanını markasının tanıtımı için etkin bir platform olarak nitelendiriyor. Geniş ürün çeşitliliği ile bir kuyumcunun tüm takı ihtiyaçlarını tek noktadan, en yüksek kalite standartları eşliğinde karşılayan Çilek Gold; yerli, yabancı sektör mensuplarını standında ağırlamaya hazır.

 

 

Sektörümüzün köklü markalarından biri olan Çilek Gold; İstanbul Jewelry Show’un düzenli  katılımcıları arasına giriyor.  Son iki yıldır İJS’nin hem Mart hem Ekim ayağına istikrarlı bir şekilde katılan Çilek Gold; fuarda ticaretten ziyade marka ve ürün portföy tanıtımına daha fazla önem veriyor.  Çilek Gold Yöneticisi İdris Çilek; her zaman olduğu gibi fuara sıkı bir şekilde hazırlandıklarını, yılın son çeyreğine damga vuracak en yeni Çilek modellerini fuar stantlarında ziyaretçilerin beğenisine sunacaklarını söyledi.

 

İJS Ekim ayağının ağırlıklı olarak ihracata yönelik olduğu bildiklerini, kendilerinin ihracat çalışmalarında oldukça seçici davranacaklarını kaydeden İdris Çilek; “Markamızın her zaman önceliği iç pazardır. Şu andaki üretim kapasitemiz iç pazardaki taleplere ancak yetmektedir. İJS Ekim ayağına katılan firmaların ağırlıklı olarak ihracat hedeflediklerini biliyoruz. Biz fuarları marka ve ürün tanıtımları için ideal bir platform olarak nitelendiriyoruz. Yurtiçinden de mutlaka fuara gelecek olan müşterilerimiz ve esnafımız olacaktır. Standımıza gelecek olan dostlarımız, bulundukları bölgelerdeki tüketicinin taleplerine uygun birbirinden farklı modelleri yakından inceleme fırsatı elde edecekler” diye konuştu.

 

Spor, İtalyan tarzı, renkli takı grubunda iddialı modeller ziyaretçilere sunacaklarını vurgulayan Çilek; sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Fuar döneminde Nuruosmaniye’deki mağazamız ile fuar standımız arasında bir köprü kuracağız ve geniş ürün çeşitliliğimizi göstermek için fuardan çok sayıda misafiri showroomumuza getirmeyi düşünüyoruz. En büyük endişemiz ürünlerimizin taklit edilmesidir. Ne yazık ki sektörümüzde taklitçilik devam ediyor ve bu haksız kazanç, bizim gibi AR-GE’ye büyük emek harcayan firmaları zor durumda bırakıyor. “Taklit etme ve edene fırsat verme” diyerek sektörümüzün bu farkındalık içinde olmasını arzu ediyoruz. Fuarın sektörümüz ve katılımcı dostlarımız için en iyi şekilde geçmesini dileriz.”

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle