top of page

Chow Tai Fook, “Takip Edilebilir” Markasına Start Verdi


Chow Tai Fook, sadece 'T Mark' koleksiyonunda bulunan elmaslarla yeni bir mücevher markası olan CHOW TAI FOOK T MARK'ı başlattı. Müşteriler her taşın, işleyişi, kesimi, parlatma, tasdik süreci, tasarım ve üretime kadar olan yolculuğunu izleyebilecek.

Geçtiğimiz yıl, markayı farklılaştırmak adına, pırlantaların tedarikçiden tüketiciye kadar olan yolculuğunun izlenmesi için bir yöntem tasarlanmış ve "To Tell The Truth’’ (Gerçeği Anlatmak) kampanyası başlatılmıştı. "Takip edilebilirlik, netlik, dürüstlük ve anlayışlılığı" temsil eden "Four Ts" (dört Ts) konsepti, bu yeni markanın temelini oluşturuyordu.

Firma, sahip olduğu teknolojinin sektördeki en küçük damgayı ürettiğini iddia ediyor. O kadar küçük ki, görmek için başka patentli bir teknoloji olan 150X mikroskopundan bakmak gerekiyor. ''T Mark” 0.15 karat, SI berraklığı ve K renkte olan ürünlere başta olmak üzere, taşların çoğuna uygulanacak.

Daha önce sadece Hong Kong'daki "To Tell The Truth Journey" (Gerçeği Anlatmanın Yolculuğu) sergisinde yer alan "T Mark Touch" koleksiyonu, ağustos ayı sonuna kadar Hong Kong, Makao ve Çin'de 200 mağazaya ulaşacak. Seçilmiş olan mağazalar, markanın, 4T konseptinin ayrıntılı bir temsili olan, holografik temsillerin yardım ettiği perakende deneyim alanına sahip olacak ve ‘T mark’ın elmas işleme sürecinin tamamını nasıl izlediğini, bilginin halka açık ve bundan dolayı da şeffaf ve güvenilir olduğunu açıklıyor.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN