top of page

En yeni modeller fuar boyunca Çilek Gold standında


Sektörümüzün köklü markalarından biri olan Çilek Gold; İstanbul Jewelry Show Mart fuarının ardından İJS Ekim ayağında sahne alacak. İJS Ekim fuarına ikinci kez katılacak olan Çilek Gold; fuarda en yeni ürünlerini tanıtma fırsatı elde edecek. Özellikle spor, İtalyan tarzı renkli setleri, kolyeleri, bileklikleri ve Antik koleksiyonu ile dikkat çekecek olan Çilek Gold; fuar alanını markasının tanıtımı için etkin bir platform olarak nitelendiriyor. Geniş ürün çeşitliliği ile bir kuyumcunun tüm takı ihtiyaçlarını tek noktadan, en yüksek kalite standartları eşliğinde karşılayan Çilek Gold; yerli, yabancı sektör mensuplarını standında ağırlamaya hazır.

Sektörümüzün köklü markalarından biri olan Çilek Gold; İstanbul Jewelry Show’un düzenli katılımcıları arasına giriyor. Son iki yıldır İJS’nin hem Mart hem Ekim ayağına istikrarlı bir şekilde katılan Çilek Gold; fuarda ticaretten ziyade marka ve ürün portföy tanıtımına daha fazla önem veriyor. Çilek Gold Yöneticisi İdris Çilek; her zaman olduğu gibi fuara sıkı bir şekilde hazırlandıklarını, yılın son çeyreğine damga vuracak en yeni Çilek modellerini fuar stantlarında ziyaretçilerin beğenisine sunacaklarını söyledi.

İJS Ekim ayağının ağırlıklı olarak ihracata yönelik olduğu bildiklerini, kendilerinin ihracat çalışmalarında oldukça seçici davranacaklarını kaydeden İdris Çilek; “Markamızın her zaman önceliği iç pazardır. Şu andaki üretim kapasitemiz iç pazardaki taleplere ancak yetmektedir. İJS Ekim ayağına katılan firmaların ağırlıklı olarak ihracat hedeflediklerini biliyoruz. Biz fuarları marka ve ürün tanıtımları için ideal bir platform olarak nitelendiriyoruz. Yurtiçinden de mutlaka fuara gelecek olan müşterilerimiz ve esnafımız olacaktır. Standımıza gelecek olan dostlarımız, bulundukları bölgelerdeki tüketicinin taleplerine uygun birbirinden farklı modelleri yakından inceleme fırsatı elde edecekler” diye konuştu.

Spor, İtalyan tarzı, renkli takı grubunda iddialı modeller ziyaretçilere sunacaklarını vurgulayan Çilek; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Fuar döneminde Nuruosmaniye’deki mağazamız ile fuar standımız arasında bir köprü kuracağız ve geniş ürün çeşitliliğimizi göstermek için fuardan çok sayıda misafiri showroomumuza getirmeyi düşünüyoruz. En büyük endişemiz ürünlerimizin taklit edilmesidir. Ne yazık ki sektörümüzde taklitçilik devam ediyor ve bu haksız kazanç, bizim gibi AR-GE’ye büyük emek harcayan firmaları zor durumda bırakıyor. “Taklit etme ve edene fırsat verme” diyerek sektörümüzün bu farkındalık içinde olmasını arzu ediyoruz. Fuarın sektörümüz ve katılımcı dostlarımız için en iyi şekilde geçmesini dileriz.”


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN