top of page

ZEN PIRLANTA yeni tasarımları ile Istanbul Jewelry Show'da


Sahip olduğu büyük üretim kapasitesiyle Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun önde gelen firmalarından biri olan ZEN Pırlanta, bu üretim gücü sayesinde pırlantalı mücevherde Türkiye'nin en geniş model seçeneğine sahip. Zen Pırlanta, bu geniş stoğundan eklediği yeni ürünleri ilk kez fuarda sergiliyor. Özellikle tektaş koleksiyonunda sunduğu farklı modeller, karatlar ve kesimler ile Türkiye’de tektaşın önde gelen adresilerinden biri olduğunu bir kez daha vurguluyor.

Tektaş, beştaş, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile renkli taşların buluştuğu modellerden, bir kadına gündüzden geceye yaşamının her anında eşlik edecek sayısız tasarımları Zen Pırlanta standında bulabilirsiniz. Zen Pırlanta, pırlantalı saat koleksiyonu ve kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar ile erkekler için de farklı seçenekler sunuyor. Zen koleksiyonlarına yeni eklenen bu modellerden yapacağınız seçimlerle, mağazanızda farklı bütçe ve beğenilere sahip müşterilere seslenebileceksiniz.

Forevermark pırlantaları da fuarda olacak

Dünyanın lider pırlanta firması De Beers Grubu’nun pırlanta markası Forevermark’ın Türkiye’deki tek lisans ortağı Zen Pırlanta’nın standında yer alan Forevermark ürünleri, bu yıl da Zen standında sergilenecek.

Dünyada az sayıda mücevhercilerde satışa sunulan Forevermark markalı özel pırlantalarla hazırlanan tasarımlar, sadece Zen Pırlanta standında ziyaretçilere sunulacak.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page