SAFA MONTÜR ÜRÜN ÇEŞİDİNİ ARTIRDI

December 6, 2017

Kuyumculuk ve mücevherat sektörünü uzun yıllardır edindikleri tecrübe ile yakından tanıyan Adem Bilgiç ve Mehmet Öztürk’ün ortaklığıyla kurulan Safa Montür, genişleyen üretim bandıyla daha fazla müşteriye hizmet vermeyi hedefliyor. Yeni üretim merkezinde ziyaret ettiğimiz Firma ortaklarından Adem Bilgiç, çalışmalarına ilişkin detayları Altın Dünyası ile paylaştı.

 

 

8, 14 ayar pırlanta veya swarovski taşın kullanıldığı hem montür hem de bitmiş takılar üreten Safa Montür, verdiği hizmet ile dağıtım kanalını genişletmeye devam ediyor. 

 

Firma Ortağı Adem Bilgiç ürünlerine olan talep artışına, gerek ürün çeşidi, gerekse hız ve kalite anlamında cevap verebildiklerini ve genişleyen üretim bandı ile artık daha fazla müşteriye hizmet verebileceklerini söyledi:

 

“Bu işe başlarken sadece kolye, küpe, tektaş yapıyorduk; şimdi ise set, hayalet kolye gibi ürünleri de ekledik, ürün çeşidimizi genişlettik. Artık pırlanta üzerine ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bu doğrultuda artırdığımız üretim faaliyetlerimizi farklı illere de ulaşıp, müşteri portföyümüzü artırarak  beslemeyi hedefliyoruz, 2018 yılında fuarlara da katılmak istiyoruz. ”.

“Siparişleri 2 günde üretiyoruz, ödeme ve kalite konusunda ön plandayız.”

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle