top of page

SAFA MONTÜR ÜRÜN ÇEŞİDİNİ ARTIRDI


Kuyumculuk ve mücevherat sektörünü uzun yıllardır edindikleri tecrübe ile yakından tanıyan Adem Bilgiç ve Mehmet Öztürk’ün ortaklığıyla kurulan Safa Montür, genişleyen üretim bandıyla daha fazla müşteriye hizmet vermeyi hedefliyor. Yeni üretim merkezinde ziyaret ettiğimiz Firma ortaklarından Adem Bilgiç, çalışmalarına ilişkin detayları Altın Dünyası ile paylaştı.

8, 14 ayar pırlanta veya swarovski taşın kullanıldığı hem montür hem de bitmiş takılar üreten Safa Montür, verdiği hizmet ile dağıtım kanalını genişletmeye devam ediyor.

Firma Ortağı Adem Bilgiç ürünlerine olan talep artışına, gerek ürün çeşidi, gerekse hız ve kalite anlamında cevap verebildiklerini ve genişleyen üretim bandı ile artık daha fazla müşteriye hizmet verebileceklerini söyledi:

“Bu işe başlarken sadece kolye, küpe, tektaş yapıyorduk; şimdi ise set, hayalet kolye gibi ürünleri de ekledik, ürün çeşidimizi genişlettik. Artık pırlanta üzerine ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bu doğrultuda artırdığımız üretim faaliyetlerimizi farklı illere de ulaşıp, müşteri portföyümüzü artırarak beslemeyi hedefliyoruz, 2018 yılında fuarlara da katılmak istiyoruz. ”.

 

“Siparişleri 2 günde üretiyoruz, ödeme ve kalite konusunda ön plandayız.”

 


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page