top of page

ALİ KOÇ VE AZİZ YILDIRIM KAPALIÇARŞI’YI ZİYARET ETTİ


Fenerbahçe Kulübünün 2-3 Haziran'da yapılacak olağan genel kurulunda başkan adayları olan Ali Koç ve Aziz Yıldırım, Kapalıçarşı'yı ziyaret ederek taraftarlar ve esnafla bir araya geldi.

Kapalıçarşı Esnafları Derneğinin davetlisi olarak geldiği çarşıda basın mensuplarına açıklamada bulunan Ali Koç, "Seçim çalışmalarımız gayet iyi gidiyor. Kartopu yuvarlandıkça büyüyor. Çok büyük bir sevgi, teveccüh var. İnşallah bu durum sandığa yansır. Sandığa yansısın veya yansımasın, Fenerbahçe için en hayırlısı olsun." dedi. Güzel bir seçim dönemi geçmesi temennisinde bulunan Koç, "Güzel bir seçim olsun ve Fenerbahçe kazansın. Bugüne kadar da bu anlayışla ve titizlikle götürdük. Önümüzde 24-25 gün kadar kaldı. Anadolu'ya ineceğiz. Dernek toplantılarımız var. Kapalıçarşı'ya da uzun süredir gelmek istiyorduk ve bugüne nasip oldu. Bu sıcak ilgi, alaka ve teveccüh nedeniyle teşekkür etmek istiyorum." diye konuştu.

Tarihi İstanbul Kapalıçarşı’yı ziyaret eden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Kapalıçarşı Yönetim Kurulu üyeleri ve taraftarlarıyla Havuzlu Bahçe Restoran'da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Ziyarette Aziz Yıldırım'ın yanı sıra İstanbul Kuyumcular Odası Başkan Yardımcısı Burak Yakın, Yönetim Kurulu Üyesi İlhami Yazıcı, Asbaşkan Önder Fırat, Yönetim Kurulu Üyesi Selim Sapan, da yer aldı. Etkinlikte, Kapalıçarşı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kapalıçarşı esnafıyla sohbet eden Aziz Yıldırım Hedef 1 Milyon Üye Projesinin öneminden bahsederken; bu projenin Fenerbahçe'nin geleceği için çok önemli olduğuna dikkat çekti.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page