top of page

Coquet Accessories Mağaza Müdürleriyle İstanbul’da Yapılan Motivasyon Toplantısında Bir Araya Geldi


Takı, aksesuarda yeni trendlerin belirleyicisi olan, özgün ve modern tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan Coquet Accessories, Mağaza Müdürleriyle İstanbul Vilayet Evleri’nde düzenlenen keyifli bir organizasyonla bir araya geldi.

Altınhas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İmam Altınbaş’ın katılımıyla Coquet Accessories’ın gelecek hedefleri, faaliyetleri ve çalışmaları konularında görüşlerin paylaşıldığı toplantı sohbet havasında gerçekleşti. İmam Altınbaş konuşmasında sık sık ekip bilincinin önemli olduğuna vurgu yaparak, başaranın ancak işini sevmek ve yaptığı işe saygı duymakla gerçekleştiğini ifade etti. Aynı zamanda sözlerine Coquet’in sadece Türkiye’de değil, dünyaya açılacak bir perakende markası olacağına inandığını, bu yüzden de herkese çok iş düştüğünü belirtti.

Motivasyon toplantısında konuşma yapan Coquet Accessories Genel Müdürü Pelin Kartal, Coquet’e perakende sektöründe çok güvendiğini, bu yüzden de tüm ekibin başarıya odaklandığını söyledi. Gerek ürün gruplarında inovasyon, gerekse de pazarlama faaliyetlerinde yapılacak yeni stratejilerle yoluna hızla devam edeceğini belirten Kartal, aksesuar sektöründe lider marka olmak için çok çalışmamız gerektiğini belirtti. Mağazalara farklı kategorilerde de ödüller veren Kartal, motivasyonun önemli olduğunu, markasını ve yaptığı işi seven insanların başarıya ulaşabileceğini dile getirdi.

Modayı ve trendleri yakın takip eden kadınlara aksesuarlarıyla bir bütünlük yaratma fırsatı sunan Coquet’in çok yakında pek çok il de yeni mağazalar açacağı müjdesi verilirken, büyüme hedefleri üzerine değerlendirmeler yapıldı. Sadece Türkiye’de değil, dünyada da markalaşma çalışmalarına hız veren Coquet’in, global bir marka olarak yolunda hızla ilerlediği belirtildi.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page