top of page

KUYUMCUKENT’E SER GOLD İMZASI


Ser Gold, kısa bir süre önce kurulmasına rağmen takoz değişimi, hurda, ziynet ve sarrafiye’de Kuyumcukent’in tercih edilen firmalardan biri haline geldi. 15 yıllık sektör tecrübesi temelinde kurulduklarını belirten Serdar Saraç çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Takoz değişimi, hurda, ziynet ve sarrafiye alanında hizmet veren Ser Gold kuruşuşundan bu yana kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen Kuyumcukent’te tercih edilen firmalardan birş haline geldi. Firmalarına gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olduklarını belirten firma sahibi Serdar Saraç çalışmalarıyla ilgili şu noktaların altını çizdi;

Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz

Müşterilerimizin önemli bir bölümü ile 15 yıla dayanan ilişkilere sahibiz. Dolayısıyla ihtiyaçlarını biliyor ve bu ihtiyaçları en yüksek standartta karşılamak için doğru ürün ve hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimiz de ürün ve hizmetlerimizin kalite satandartlarından memnunlar.

Fuar Kuyumcukent’e de olumlu yansıyor

İstanbul Jewlery Show döneminde özellikle üreticilerde ciddi yoğunluk yaşanıyor. Bu hareketlilik Kuyumcukent’e de yansıyor. Mart ayındaki fuarda son derece verimli geçti. Fuarın bereketi bize de olumlu yansıdı.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page