top of page

MARKA YATIRIMIMIZIN DÖNÜŞÜNÜ ALIYORUZ


Sektörün en hızlı gelişen markalarından Lizay Pırlanta verimli bir fuarı geride bıraktı. Lizay Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serbes, fuar ve Lizay Pırlanta’daki gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

Son dönemde marka yatırımı ile dikkat çeken Lizay Pırlanta her geçen gün mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. TV, basılı mecra ve internet reklamları ile öne çıkan markanın çalışmaları ile ilgili İstanbul Jewelry Show esnasında Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serbes’in görüşlerini aldık.

‘’2018 Mart fuarı daha önceki senelere göre çok daha verimli geçti. Markamıza olan ilginin arttığını görmek bizi oldukça memnun ediyor. Son zamanlarda markamıza yaptığımız yatırımın geri dönüşünü görüyoruz. Gerek sosyal medyada gerek televizyonda yapılan reklamların geri dönüşünü alıyoruz. Mağaza sayılarımızın hızla çoğalması bu ilginin sebeplerinden bir tanesi.

Bu fuar açısından olaya bakacak olursak yurt içinden gelen talebin dışında, yurt dışından gelen yabancılar da oldukça fazla. Dolayısıyla genel olarak fuar bu sene oldukça verimli geçiyor.

Geçmişi olan, kökleri sağlam olan bir firmayız. Çok fazla öne çıkmadan kendi mağazalarımızı açarak devam ediyorduk. Ancak franchising sistemi ile ilgili çalışmaya da başlayınca ve mağaza sayımız da artınca reklam çalışmalarına başladık. Reklamların dönüşünü alıyoruz.’’


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN