top of page

PERAKENDECİLİKTE ‘BİRLİK’ DEVRİ BAŞLADI!


İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) Yönetimi, verdiği sözleri tutmaya, vaatlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Yönetim, Bağcılar’ın ardından İTO Kuyumculuk Komitesi’yle birlikte Sefaköy kuyumcu esnafıyla bir araya geldi.

Yeni dönemde her ilçe ve semtte kurulacak temsilcilikleri aracılığıyla perakendecilerin sorunlarını yerinde çözmeyi amaçlayan İstanbul Kuyumcular Odası, bu kapsamda ilk çalışmayı geçtiğimiz günlerde İKO Yönetim Kurulu üyesi Eyüb Özcan ve İKO Yönetim Kurulu Yedek üyesi Rıfkı Baş’ın katıldığı toplantıyla Bağcılar’da gerçekleştirmişti. Bu toplantıda, bölgenin tanınmış esnaflarından İsmail Macit, İKO Bağcılar Temsilciliği’ne seçildi. Perakendecilerle ikinci toplantı, dün akşam, Florya Uludağ Lokantası’nda Sefaköy esnafıyla yapıldı.

İKO Sefaköy Temsilcisi Ali Günay ve semt kuyumcularının daveti üzerine düzenlenen toplantıya Kuyumcular Odası Yönetimi ve İTO Kuyumculuk Komitesi birlikte katıldı. Son derece verimli geçen bu önemli buluşmada, İKO Başkanı Mustafa Atayık, Başkan Vekili Turhan Gürdal, Başkan Yardımcısı İlhami Yazıcı, Yönetim kurulu üyeleri Naim Türkcan, Eyüb Özcan, Ali Sayat, Garbis Gedikoğlu, İKO Denetim Kurulu üyesi Erdinç Demir, İKO Yönetim Kurulu Yedek üyesi Rıfkı Baş, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı, Komite üyeleri Ercan Özboyacı, Mirat Kökler ve Sefaköy esnafı yer aldı. Perakendecilerin sorunlarının ele alındığı toplantı sonucunda yıllardır bölgede İKO Temsilciliğini yürüten Ali Günay, bu göreve yeniden seçildi.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN