ATASAY “AY IŞIĞI” KOLEKSİYONUNDA, ALTIN VE SWAROVSKİ®ZİRCONİA TAŞLAR İLK DEFA BULUŞUYOR

October 25, 2018

 Tasarım, moda ve mücevher konusunda Türkiye’de ilkleri hayata geçiren Atasay, bir ilke daha imza atarak dünyaca ünlü Swarovski®Zirconia ile işbirliği gerçekleştiriyor.

 

Atasay, GIA “Gemological Institute of America” pırlanta kalite standartlarında üretilen Swarovski® Zirconia taşlarını, ilk kez altınla buluşturan bir koleksiyon hayata geçiriyor.

 

Bu işbirliğinden doğan Atasay "Ay Işığı" koleksiyonu zamansız ve güncel parçalardan oluşuyor. Karıştır-yakıştır mantığıyla kadınlara sonsuz stil önerileri sunan koleksiyon şehir hayatının hızlı değişimine adapte olarak kadınlara günün her anında kendi tarzlarını yansıtabilmelerine olanak sunuyor.

 

Koleksiyonda yer alan minimal ve gösterişli parçalar, anın ruhuna göre bir araya getirilip, sonsuz stil kombinasyonlarına fırsat veriyor.

 

Her kadının kendi tarzını ve ruh halini ifade edebileceği oldukça geniş bir stil yelpazesine sahip olan Atasay ‘’Ay Işığı’’  koleksiyonu, yeni sezonla birlikte ışıltıyı seven kadınların öncelikli tercihi olmaya aday.

 

Atasay ‘’Ay Işığı’’ koleksiyonundaki kolyeler, bileklikler, küpeler ve yüzükler tasarım ile günlük stil arasında dans ederek kadınlara ışıltılı takılar oluşturmanın ve kullanmanın yeni ve uygun fiyatlı yollarını gösteriyor. Şehir kadınının hızlı değişen hayatına dahil olan koleksiyon, kadınları kendi tarzlarını ifade etmeye çağırıyor.

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

February 4, 2020

Bireyler hangi yatırım aracını artırmak istiyorlarsa ona göre değerlendirme yapmalılar. Dolarını bozdurup Bitcoin almış birinin hesabı başka, mevduatını bozdurup Bitcoin almış kişinin hesabı başkadır. Ancak eninde sonunda...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle