ALTIN DÜNYASI VE CINEMAXIMUM İŞ BİRLİĞİ: ''ARTIK HER KUYUMCU MAĞAZASI SİNEMA REKLAMI KULLANABİLECEK!''

October 22, 2018

Altın Dünyası ve Cinemaximum Sinemaları iş birliği ile kuyumcu mağazaları da sinema reklamları kullanmaya başladı. Kuyumculara özel geliştirilen ‘’Esnek Reklam Sistemi’’ sayesinde saniyesi 1 TL’ye reklam kullanılabiliyor. Sinema ve salonlar tercihe göre istenen sayıda seçilebiliyor. 1 salonda 1 hafta boyunca reklam yayınlama maliyeti 525 TL'ye mümkün olabiliyor.

 

 

Artık kuyumcular Türkiye’nin dört bir yanındaki 1400’ü aşkın sinema salonunda reklam kullanabiliyor. Altın Dünyası ve Cinemaximum Sinemaları iş birliği ile geliştirilen ‘Kuyumculara Özel Esnek Reklam Sistemi’ ile ister 1 ister 500 salonda reklam kullanmak mümkün hale geldi.

 

Kuyumculara Özel Esnek Reklam Sistemi

Sinema reklamlarının TV ve radyo gibi pek çok mecraya göre çok daha etkin bir mecra olduğunu belirten Altın Dünyası Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Remzi Çelen iş birliği ile ilgili şunları söyledi; ‘’Sinema kuyumculuk sektörü için en doğru mecralardan biri. Sektörün dev firmaları tarafından da uzun yıllardır etkin bir şekilde kullanılıyor. Sinema mecrasından lokal kuyumcu mağazalarının da yararlanabilmeleri için Cinemaximum iş birliği ile ‘Kuyumculara Özel Esnek Reklam Sistemi’ geliştirdik. Bu sayede her mağazanın yalnızca kendi bölgesinde reklam kullanabilmesini sağlıyoruz. Örneğin; Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’ndeyseniz sadece Trend Arena ve Orion AVM’deki sinema salonlarında, üstelik dilediğiniz filmde reklam kullanabiliyorsunuz.

 

 

Reklamda ‘’Kontör Sistemi’’; 1 saniye reklam 1 TL

Yaz sezonunda fiyatlar 1 TL olarak belirlendi. Talebin yoğun olması sebebiyle, kampanya süresinin uzamasını talep ettik. Kısa bir süre daha bu fiyattan rezervasyon yapabileceğiz. Sistem şu şekilde isliyor; Reklam veren, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Dünya Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Düğün Sezonu gibi özel günlere göre yıl boyunca kullanacağı reklam süresini tahmin ediyor. Dilenen sürede rezervasyon yapılabiliyor. Diyelim ki firma 5.000 saniye rezervasyon yaptıysa bu süreleri dilediği zaman, dilediği salonda, dilediği filmde kullanabiliyor.

''Reklam filmi çekimlerini ücretsiz olarak hazırlıyoruz. Mağaza sahibi bu işlerle uğraşmıyor. Hatta mağaza için özel kampanya dahi düzenleyebiliyoruz.''

Reklam filmi hazırlanması fiyata dahil

Kuyumcu mağazalarının profesyonel ajans desteği almak için bütçe ve zaman ayırmalarını istemiyoruz. Reklam filmi çekimlerini ücretsiz olarak hazırlıyoruz. Mağaza sahibi bu işlerle uğraşmıyor. Hatta mağaza için özel kampanya dahi düzenleyebiliyoruz.

 

Her bölgenin yalnızca önde gelen firmaları ile çalışıyoruz

Storks gibi sektör devlerinin yanında yerel mağazalara da hizmet veriyoruz. İş ortağı seçiminden reklam filmi kalitesine kadar bütün süreçlere titizlikle yaklaşıyoruz. Her bölgenin önde gelen firmalarıyla iş birliği yapmaya özen gösteriyoruz. O bölge için belirlediğimiz kota dolduğunda rezervasyonu kapatıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SİSTEM KULLANILMAYA BAŞLANDI. İŞTE GÖRÜŞLER;

 

 

 

Ayhan Güner – Storks Yönetim Kurulu Başkanı

"Storks mağazacılık sistemi çerçevesinde iş ortaklarımızı reklamlar ile destekliyoruz. Mağazalarımızın bulunduğu lokasyonlardaki sinemalarda reklam çalışması yapıyoruz."

 

 

 

 

 

 

Hakan Ütebay – Ariş Geneldürü

"Belirli bir başarı seviyesini aşan iş ortaklarımızı lokal reklamlarda desteklemeyi planlıyoruz."

 

 

 

 

Hakan Güçlü. – Emel Pırlanta Genel Müdürü

"Sinema reklamları doğru hedef kitlenize ulaşabileceğiniz bir mecra. Sinema salonu, hatta film dahi seçebilmeniz isabetli karar vermenize yardımcı oluyor. Bu yüzden bu sistemi tercih ettik."

 

 

 

 

George Akdoğan – Barok Jewelry

"Organizasyon düzenlediğimiz lokasyonlardaki sinema salonlarında reklam kullanıyoruz. En son Emaar AVM, Akasya Acıbadem AVM, Watergarden AVM ve Palladium AVM’deki sinema salonlarında özel reklam çalışması yaptık."

 

 

 

 

Mehmet Han Sular – Sular Kuyumculuk – Kahramanmaraş

"Sinemanın kaliteli bir reklam mecrası olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden yıllık reklam anlaşması yaptık."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle