top of page

UBM ROTAFORTE'NİN GENEL MERKEZİ OLAN UBM ASYA, INFORMA PLC’NİN BİR PARÇASI OLDU


Informa PLC (“Informa”), Uluslararası Fuarlar, Etkinlikler, İş Zekası ve Akademik Yayıncılık Grubu, UBM ve Informa şirketlerinin , dünyada önde gelen uluslararası bir B2B Bilgi Servisleri Grubu oluşturmak ve dünyanın en büyük B2B organizatörü olmak amacıyla güçlerini birleştirdiklerini duyurdu. Bu birleşimle UBM, Informa PLC'nin bir parçası haline geldi.

Grup Ceo’su Stephen A. Carter, uluslararası bir B2B Bilgi Servisi hizmeti vermek amacıyla UBM ile kurulan ortaklığın, Informa adına heyecan verici yeni bir başlangıç teşkil ettiğini belirtti.

İlk kez 2018’de duyurulan ortaklık haberi, yeni Informa Grubu için yüksek beklentiler ve heyecanı da beraberinde getirdi.

Carter şunları ekledi: "Geleceğe doğru ilerlerken müşterilerimizin işlerinde başarılı olmalarına katkı sağlamak için şirketlerle iş birlikleri kuruyoruz. Yeni Informa Grubu, Informa ve UBM’nin arasındaki iletişim, yetenek ve geniş B2B sektör kaynaklarıyla uluslararası potansiyel gücünü tek pota altında birleştirecek. İnancımız bu birleşimin, müşteriler ve diğer iş arkadaşlarımız için daha iyi olanaklar sağlayacağıdır."

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN