top of page

ALTIN KÜRE’DEN ŞIK GÖRÜNÜMLER


Bu yıl 76.sı düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni, televizyon dünyasının en ünlü isimlerini bir araya getirdi. Sunuculuğunu Sandra Oh ve Andy Samberg’in üstlendiği organizasyon 7 Ocak gününde Beverly Hills’in ihtişamına ihtişam kattı. Kırmızı halı ve sahne her yıl olduğu gibi ünlü isimlerin en şık hallerine şahit oldu. Ve biz, tam da bu noktada küçük dokunuşların genel şıklığa ne kadar etki edebileceğini bir kez daha anladık.

 

LADY GAGA

A Star is Born albümünden “Shallow” isimli parçayla “En İyi Özgün Şarkı ödülü”ne layık görülen Lady Gaga, bu özel gün için özel tasarlanan 300’ü aşkın taşa sahip Aurora koleksiyonun bir parçası olan Tiffany gerdanlıkla boy gösterdi. Kuyruklu mavi Valentino elbisesini de mavi saçlarıyla tamamladı.

 

JESSICA CHASTAIN

Chastain’in Burberry elbisesine pembe safirler, spineller ve spesartinlerle çevrili sallantılı renkli bir küpe eşlik ediyor. Yazın neşesini kışa taşıyan bu parça, Piaget’in Sunny Side of Life koleksiyonundan “Limelight” adlı küpe.

 

CHARLIZE THERON

Charlize Theron’un aksesuarlarını Bulgari oluşturdu. Theron, aynı zamanda kadınlar arasında başlatılan kampanyanın simge Times’up x2 bilekliklerini takmayı sürdürdü. Yüzükler, yeni Bulgari koleksiyonu Fiorever’dan ve siyah beyaz elbise Christion Dior imzalı.

 

SAOIRSE RONAN

Ronan’ın tüm aksesuarlarını baştan aşağı Chopard süslüyor. L'Heure Du Diamant Koleksiyonu'ndan yüzükler ve 34 karatlık iri elmas küpeler adeta Gucci elbisesiyle yarışıyor.

 

AMY ADAMS

“En İyi Kadın Yardımcı Oyuncu” dalında aday gösterilen Amy Adams, özel tasarım uzun kuyruklu mavi Calvin Klein elbisesi ve çarpıcı Cartier takılarıyla göz doldurdu.

 

Altın Küre'den diğer görünümler:

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page