LİZAY YENİ KOLEKSİYONLARIYLA İSTANBUL JEWELLERY SHOW’DA!

February 21, 2019

Özgün tasarımları ve kalitesiyle sektöre yön veren LİZAY, 21-24 MART 2019 tarihleri arasında CNR EXPO’da gerçekleşecek olan İstanbul Jewellery Show’da  zengin ürün çeşitleriyle yer alıyor.

 

Mücevher sektörünün önde gelen firmalarından olan LİZAY, bu yıl da önemli organizasyonlardan biri olan İstanbul Jewellery Show’da tasarımlarını ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. CNR EXPO’da 48.si gerçekleştirilen İstanbul Jewellery Show’daki 7F10 standında, sektör temsilcileri ve ziyaretçileriyle bir araya geliyor. Dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve iş birliği imkanı sağlayan İstanbul Jewellery Show’da yer alan LİZAY, özel olarak hazırlanan standında mücevherde fark yaratan ürünlerini ve birbirinden şık koleksiyonlarını sergilemeyi hedefliyor.

 

“TRENDY CAZİBESİ”

Lizay, yeni dönemde mücevher trendini yakalamak isteyenlere modern çizgilerle merhaba diyor. Günün her saatinde şıklığı tamamlayacak detayları stiliyle fark yaratan kadınlar için tasarlayan markanın yeni koleksiyonu ışıltı ve ihtişam vaad ediyor.

Baget kesim pırlantaların yanında aynı zamanda  mükemmel şekilde çerçevelenen ve  ince işçilikle  oluşturulmuş ürün çeşitlerinin yer aldığı Lizay Trendy Collection,  göz alıcı kadınların güzelliğini taçlandırıyor.

Kendine güvenen, moda tutkunu ve enerjisiyle büyüleyen şehirli kadının tercihi olan Trendy Collection,  büyüleyici incelikte olan pırlantaları ve özel kesim elmaslarıyla gelecek sezonda yön vereceği kaçınılmaz görülüyor.

 

“ANADOLU” KOLEKSİYONU''

 Sultanların tarzından esinlenen takılar, modern çizgilerle harmanlanarak geçmişten günümüze uzanan Anadolu destanını yeniden oluşturuyor. Geçmişin izleri Anadolu koleksiyonu ile geleceğe taşınıyor.

 

MODAYI TAKİP EDEN KOLEKSİYON “CHOCOLATE”

Modayı yakından takip eden kadınların, şıklığına eşlik eden  Chocolate Collection, ince işçilikle oluşturulmuş dünya trendinin yansıması olan renkli ürün çeşitleriyle göz alıcı kadınların güzelliğini taçlandırıyor.

 

MASUMİYETİN SİMGESİ “PURE”

Yüzyıllardır masumiyetin ve saflığın simgesi; her zaman göz alıcı, her an ilham verici. Doğanın hediyesi olan inciler, zarafeti ve sadeliğiyle göz dolduran kadınların vazgeçilmezi oluyor.

 

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE YANSIMALAR “SARAYLI”

Osmanlı kültürünün zarafeti ve görkemi saray motifleriyle yeniden günümüze taşınıyor. Elmasın ihtişamı göz kamaştırırken kendinizi yüzlerce yıllık geçmişi olan bir hikayede hissedeceksiniz. 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle