SAHNE OSCAR'LIK MÜCEVHERLERİN!


24 Şubat akşamı gerçekleştirilen 91. Akademi Ödül Töreni,

özellikle stil konusunda eskiye dönüşleri canlandırmasıyla kendinden bahsettirdi. Retro, aristokrat, romantik elbise seçimleri yüzlerce yıllık vintage mücevherlerle tamamlandı. Elmasların içlerinde birçok enerji barındırdığı düşünüldüğünde tarihin bir parçası olan mücevherleri bu büyülü törenin bir parçası yapmak hem mücevherleri hem de geceyi

daha da zengin kılıyor. Bu yıl, Oscar Ödül Töreni'nin sahne dekorasyon tasarımını ise 12. kez Swarosvski üstlendi. Ödüllü kreatif direktör David Korins işbirliği ile toplamda 41 bin Swarovski taşıyla donatılan Oscar sahnesine bulut şeklindeki dev kristal enstalasyon eşlik etti.

 

LADY GAGA

Lady Gaga’nın stilistleri şarkıcının stilini oluşturmaya bir mücevherden yola çıkarak başladıklarını söylediler. O mücevher, Audrey Hepburn’ün Tiffany’de Kahvaltı filminin tanıtım fotoğraflarında kullandığı Tiffany’s and Co imzalı gerdanlığı süsleyen dünyanın en büyük sarı elmaslarından birini taşıyor. 128 karat elmas gerdanlık yine Tiffany küpeler ve Alaxander McQueen elbise ile vintage uyumunu yakalıyor. Lady Gaga’nın stilistleri şarkıcının stilini oluşturmaya bir mücevherden yola çıkarak başladıklarını söylediler. O mücevher, Audrey Hepburn’ün Tiffany’de Kahvaltı filminin tanıtım fotoğraflarında kullandığı Tiffany’s and Co imzalı gerdanlığı süsleyen dünyanın en büyük sarı elmaslarından birini taşıyor. 128 karat elmas gerdanlık yine Tiffany küpeler ve Alaxander McQueen elbise ile vintage uyumunu yakalıyor.