BESAY BAHARI RENKLİ TAŞLARLA KARŞILIYOR

April 18, 2019

Başarılı bir İstanbul Jewelry Show’u geride bırakan Besay Kuyumculuk; bu fuarda çocuk takıları ve doğal taşlı, birbirinden renkli kolyeleri, yüzükleriyle dikkat çekti. Her sene farklı takı gruplarında başarılı çalışmalara imza atan ve tecrübeli kuyum ustalarıyla en zor takılara farklı yorumlar katan Besay; Baharı renkli doğal taşlı takılarla karşılıyor.

 

Yılların deneyimli kuyum ustası Ömer Kaya tarafından kurulan Besay Kuyumculuk; 26 yılı geride bıraktı. Bu 26 yıl içinde binlerce özel tasarıma imza atan Besay; aynı zamanda birbirinden çok farklı tarzlara, üretim tekniklerine sahip birçok takı grubunu başarılı bir şekilde üretti.

Besay Kuyumculuk firma sahibi Ömer Kaya; yıllar önce mesleğe adım attığı dönemde, çok değerli ustalardan mesleğin tüm detaylarını öğrenmesinin farklı tarzlarda üretimde başarı elde edilmesinde çok önemli katkılar sunduğunu belirterek, “Başarılı geçen fuarımızın ardından sezona, renkli doğal taşlı tasarımlarımıza ağırlık vererek giriş yapıyoruz. Doğal taşlı takıları, uygun fiyatlar eşliğinde tüketicinin kullanımına sunacağız. Doğal taşlı takı satmak ciddi bir iştir. Her kuyumcunun ürün portföyünde bulunması gerekmiyor. Yıllarca yarı değerli doğal taşlar, yüksek fiyatlar eşliğinde satıldı. Biz bu durumu değiştiriyoruz. Besay imzalı doğal taşlı takılar, bu sezonda el üstünde tutulacak” diye konuştu.

Ametist, Aquamarin, Topaz, Opal, Granat, Sultanayt gibi doğal taşlarla yapılan koleksiyonun asimetrik görünüme sahip olduğunu ve bu koleksiyonun hem iç piyasada hem yurt dışında büyük ilgi göreceğini öne süren Ömer Kaya, “Bu yıl turizm ile ilgili çok güzel veriler elimize ulaşıyor. Ülkemize gelen yabancılar, doğal taşlı takılarımıza sahip olmak isteyeceklerdir” dedi.

 

 “Çocuk Takılarına Talep Artışı Devam Ediyor”

Fuar kapsamında çok sayıda yeni çocuk takısı müşterilerine sunduklarını ve çocuk takısı satışında çeşitli displayler üzerinde örnek vitrin tasarımları yaptıklarını kaydeden Kaya; “Birçok müşterimiz çocuk takısı alımında bizim onlar için hazırladığımız sunumu örnek alıyor. Kuyumcu, vitrininde çocuk takısına ne kadar yer vermek isterse farklı boyutlarda özel dizayn edilmiş displayler vereceğiz. Kuyumcumuzun çocuk takısındaki binlerce çeşit arasında seçim yapmakta zorlandığını gözlemliyoruz. Onlara ürün seçimi ve ürün sergilenmesi konusunda çok daha aktif yardım edeceğiz” diye konuştu.

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle