REHAM JEWELRY SEZONA MUHTEŞEM BİR GİRİŞ YAPTI!

April 19, 2019

Dubai’nin ünlü markalarından biri olan Reham Jewelry; Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş Şeref Efendi Sokak No17’de, 4 katlı büyük bir binada hizmet sunmaya başladı. İstanbul Jewelry Show Mart fuarı ile birlikte, yaklaşık 36 farklı İtalyan üreticinin yüzlerce ürününü yerli, yabancı alıcıya sunan Reham; sezona ve yeni iş hayatına muhteşem bir başlangıç yaptı. Stoklarının %95’ini satan marka, Mayıs ayı ile birlikte yine yüzlerce yeni tasarımı mağazasına taşıyacak.

                                                                                                                  

Dünya takı trendlerinin oluşmasında önemli katkıları olan İtalyan takıları; İJS fuar günleriyle birlikte artık 365 gün, sektörümüzün kalbinin içinde yer alıyor. 36 farklı üreticinin farklı tarzlarda, birbirinden iddialı takılarını yeni açılan mağazasına taşıyan Reham Jewelry; fuar günleri boyunca yoğun ilgiye karşılık vermek için ek mesai yaptı.

 

Reham Jewelry firma ortağı Fatih Demireller; fuar günlerinde beklentilerinin çok üstünde bir ilgiyle karşılandıklarını, hem yerli hem de yabancı sektör mensuplarının yakın alakaları için ve kendilerine duydukları güven için teşekkürlerini sundu.

 

 

Mağazalarının oldukça büyük olduğunu ve farklı takı grupları için ayrı katlarda sunum yaptıklarını kaydeden Fatih Demireller; “Döküm, Elektro form, Fusion ve Pres tekniğiyle üretilmiş İtalyan takıların en yeni modellerini piyasaya sunduk. Stoklarımızın neredeyse tamamı tükendi. Şimdi mayıs ayı ile birlikte yeni koleksiyonları mağazamıza taşıyacağız. İtalya’nın önde gelen üreticilerinin, bizler için ürettiği en yeni modelleri mağazamızda sergiliyoruz. Fuara katılsaydık bu kadar yoğun olamazdık. Önümüzdeki dönemde bizde fuardaki yerimizi alacağız” diye konuştu.

 

Reham Jewelry; Fatih Demireller ve Omar Hebri ortaklığı ile İstanbul’da faaliyetlerini yürütecek. Titiz bir hazırlığın ardından hizmete açılan mağaza; şık dizaynı ve ferah ortamıyla dikkat çekiyor.

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle