YENİ SWAROVSKI ANNELER GÜNÜ 2019 KOLEKSİYONU HAYATIMIZDAKİ HARİKA KADINLARA IŞIK TUTUYOR

April 19, 2019

Yeni Swarovski Anneler Günü Koleksiyonu, anne ve çocuğu arasındaki ışıltılı bağın parlak bir yorumudur. Bu koleksiyon insanları, güneşlerini takip etmeye ve hayatlarındaki kadınlara ne kadar değer verildiklerini ve sevildiklerini göstermeye davet ediyor. 

#FollowYourSun
 
“Güneş ışığımsın” koleksiyonun ve kampanyanın kalpleri ısıtan hikayesidir. Nasıl güneş bizleri özenle yetiştiriyor ve ışıldıyorsa dünyanın dört bir yanındaki anneler ve anne figürleri de bizleri aynı özenle yetiştiriyor ve ışıldıyor. Kampanyada anne göz alıcı bir Sunshine kolye ucuyla ışıldıyor, kızı ise sıcaklıkta ve parlak güneşin altında parlarken kolye ucunun daha küçük bir versiyonunu takıyor; anne güneşe benzetiliyor ve kızı ise etrafında dönüyor dolayısıyla birbirlerini sevgiyle aydınlatıyorlar.  
 
Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Swarovksi’de herkes için ışıltı felsefesine inanıyoruz dolayısıyla Anneler Günü Koleksiyonumuz yalnızca sizi yetiştiren kadını kutlamakla kalmıyor aynı zamanda tüm anne figürlerini yani anneleri, büyükanneleri, üvey anneleri, kayınvalideleri, arkadaşları ve onların bizim için yaptıkları her şeyi kutluyor. Koleksiyon tıpkı tanıdığımız ve sevdiğimiz kadın gibi parlak, göz alıcı, ışıltılı ve çok yönlü.” 
 

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR

Minimalist tarzlardan karmaşık detaylara sahip tasarımlara uzanan tasarımıyla Anneler Günü Koleksiyonu, sade çizgilere, heykelsi güneşten ilham alan silüetlere ve günlük tarzlara ışıltı katan seçkin beyaz, mavi ve sarı bir renk paletine hayat veriyor. Sunshine, Originally ve North serilerinin öne çıkan parçaları, hem almak hem ve vermek isteyeceğiniz ışıltılı ve anlam dolu hediye fikirleri olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Çarpıcı konik baget Swarovski kristalleriyle birlikte kullanılan zarif güneş silüetleriyle ışıldayan
Sunshine koleksiyonu ile gününe ışıltı katın. Çok yönlü seri, üst üste takılabilen yüzük setleri, iri düğme küpeler ve farklı uzunluklarda takılabilen büyük boy bir kolye ucuyla tamamlanırken parlatılmış pembe altın ve gümüş tonları ise tüm özel günleriniz için tarzınıza seçkin bir ışıltı dolu dokunuş katıyor.

 

 

İnci canlı bir yorum kazanıyor ve zamanın sınavını başarıyla geçen ultra kadınsı parçalara hayat veriyor. Işıltılı kristallerle çevrelenen parlak Swarovski incileriyle tamamlanan Originally, hem günlük tarzınız hem de gece görünümleriniz için ideal bir seçim oluyor. 

 

 

 

Seçkin North serisinin beyaz ve açık mavi öğeleri zahmetsizce yüzerken, tek başına veya ekstra ihtişam için üst üste takabileceğiniz tasarımlar sunmak amacıyla moda pembe altın ve gümüş metal tonlarıyla tamamlanan seçkin çizgilerin benzersiz bir tekrarıyla oyuncu bir tarz sunuyor. 

 

 

 

Göz alıcı Swarovski kristal incileriyle süslenen erkek ve kız charmları gibi Swarovski Remix Collection’a ekstra ışıltılı ve çok yönlülük katan yeni tarz ve anlam dolu motiflerle, özel bir bağı kelimelere dökün. 

 

Swarovski, zahmetsiz şıklık ve ultra kadınsılık sunan tasarımlar ve daha çarpıcı silüetlere sahip takılarla, ona bu Anneler Günü’nde ve sonrasında takmak isteyeceği ve bayılacağı bir hediyeyi ve ihtiyacı olan ışıltıyı sunacak.

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle